Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cheewie

[PROBLEM]Działaja tylko 5 i 6 z górnych przycisków numerycznych.

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze witam - mam nadzieje, że nie zrobiłam niczego niepoprawnie zakładając temat.

Tak jak w temacie, mam problem z górnymi klawiszami numerycznymi - działają tylko 5 i 6. SPrawia mi to dosc spory problem, bo warto nadmienić, ze te klawisze są kompletnie wyłączone z "ruchu" więc wykrzykniki tudzież małpy nie są możliwe do uzyskania i jest to nielada problem ; p.

Ale konkrety.

Ta świetna i jakże wspaniała historia, zaczęła się gdy zminimalizowałam gre - momentalnie górne przyciski numeryczne przestaly działać, z wyjatkiem 5 i 6 - klawiatury nie zalałam, a podłaczajac drugą klawiature niestety uzyskuje ten sam przeklęty efekt - obydwie pod PS/2. OD razu uprzedzam ustawioną mam jezyk polski, programista...

 

Mam wrażenie, że nie małą role odgrywa tu Windows 7 z którym chyba do końca zycia się nie dogadam - probowalam przestawiac ustawienia klawiatury i nic... Szukałam w internecie rozwiazania i jedyne na co napotkalam to tematy bez odpowiedzi, gdzie ludzie tak jak ja mieli identyczny problem i u mnie tak jak i u nich dzialaly klawisze 5 i 6 - a ludzie jedyne co doradzali to wymiane klawiatury, co raczej u mnie nie zadziala bo tak jak pisalam wyzej probowalam podpiac inna i bylo to samo, dlatego podejrzewam ze problem lezy w ustawieniach systemowych... I tutaj moje pytanie, bo moze ktos z was mial identyczny problem i go jakos zarzegnał bądź po prostu poradzi mi jak przywrocic ustawienia systemowe klawiatury... Niestety szcześliwa ja nie ma punktów przywracania AVE. Przepraszam, za taką małą rozrzutnosc w informacji, ale przez całe swoje "sledztwo" nie doszłam do żadnych konstruktywnych wniosków, po za skrótem klawiszowym, który u mnie nie działa, a znalazłam go w google i kto wie moze komus pomoce ctrl+alt+fn/windows od 5 do 10 s.

Potraktujcie mnie jak totalnego laika ; / i przepaszam, jeśli ten temat kogos zirytował aczkolwiek walcze z tym od kilku dni i po po prostu jestem bezradna. Nie wiem, patrze na klawiature systemową, przyciskam jedynke i nawet nie reaguje...ehh

PS.

Stacjonarka

Windows 7

Klawiatura Modecom-mc5003 na defaultowych sterownikach systemowych /ps2

gigabyte 970A-DS3P

 

Przepraszam za błędy i brak profesjonalizmu, jeżeli zrobiłam coś źle napiszcie - poprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem. Po odłączeniu komputera od zasilania sytuacja wróciła do normy. Na chwilę wyjąć przewód zasilający z gniazdka lub użyć wyłącznika przy zasilaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...