Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

NRG

Windows 7 blue screen na ekranie "zapraszamy"

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj nie spodziewanie siadł mi komputer, objawy są takie że system się ładuje do ekranu "zapraszamy" podczas tego ładowania wyskakuje blue screen taki jak w załączniku. Dodam że dwa razy windows się prawie załadował i pokazał się system ale podczas ładowania dolnego paska z prawej strony również taki sam blue screen. Wejść w tryb awaryjny można i wszystko w nim działa poprawnie. Pamięci ram sprawdziłem przekładałem je na inne sloty oraz zostawiłem jedną, nic nie pomogło (2x4GB). Pierwszy raz blue screen wyskoczył sam z siebie podczas używania normalnego systemu (miałem uruchomionego firefoxa tylko). Co może być przyczyną takiego błędu? sprzęt jest prawie cały z 2012 procesor 2500k, 8GB RAM, płyta AsRock nie pamiętam modelu, Windows 7 w wersji Ultimate. Jedynie karta graficzna radeon hd 6850 jest z 2010. Czy to możliwe że płyta padła? czy raczej karta graficzna? (która czasami miała dziwne jazdy np. nie rozpoznała podłączonego na drugi slot telewizora i dawała tylko "szum" zamiast obrazu).

post-30346-143875318156_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś sterownik - wskazanie na grafikę, bo w trakcie zapraszamy ładowany jest sterownik grafiki, albo karta sieciowa

 

jeśli awaryjny ok spróbuj awaryjny z siecią, jeśli nie wejdzie to karta sieciowa

 

ewentualnie w awaryjnym ściągnij blue screen view, i sprawdź w nim, jakie to sterowniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...