Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eb99

Karta Dźwiękowa [Muzyka, Gry, Filmy]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam karty dźwiękowej do gier, filmów i przede wszystkim do muzyki w przedziale cenowym ok. 300 zł.

 

Sprzęt który aktualnie posiadam to:

- Płyta główna MSI Z97 PC Mate, Intel Z97, 4xDDR3, VGA, GbLAN, ATX (Z97 PC Mate) - http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z97-pc-mate-intel-z97-4xddr3-vga-gblan-atx-z97-pc-mate-640729/

- Słuchawki do grania SteelSeries Siberia V2 - http://www.morele.net/sluchawki-steelseries-siberia-v2-white-51100-584440/

- Słuchawki do muzyki/djingu AKG K518 DJ - http://www.morele.net/sluchawki-akg-k518-dj-czarne-294469/

- System Win7

 

Gatunki muzyki której słucham to: Electro, House, Chillout

Gatunki gier w które grywam to: Shootery, Strategie, Gry Akcji

 

Osobiście uwielbiam gdy słyszę soczyste basy ale nie kładę na to nacisku. Chcę dobrej jakości dźwięku.

Jeśli będzie potrzeba będę w stanie dołożyć 100 zł więcej do bardziej opłacalnego sprzętu. Ale główny wyznacznik cenowy to 300 zł.

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz skoku jakościowego to wymień słuchawki. Nie ma sensu pod taki sprzęt ładować lepsze źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz skoku jakościowego to wymień słuchawki. Nie ma sensu pod taki sprzęt ładować lepsze źródło.

Mianowicie chodzi ci o AKG czy SS? AKG chcę wymienić a SS zakupiłem 3 mies i jak dla mnie są w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Siberie - to chłam, a same K518DJ są łatwe do napędzenia, więc im zbytnio też nie pomoże lepsze źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Siberie - to chłam, a same K518DJ są łatwe do napędzenia, więc im zbytnio też nie pomoże lepsze źródło.

Więc co polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przeczytanie przyklejonego poradnika, a który również mam umieszczony w sygnaturce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przeczytanie przyklejonego poradnika, a który również mam umieszczony w sygnaturce.

Ok mniej więcej wiem co i jak. Tak więc SS sobie jeszcze zachowam przynajmniej do czasu gdy nie znajdę jakiegoś kupca na nie. Jeśli chodzi o słuchawki do muzyki to najchętniej wybrałbym te: Sennheiser MOMENTUM On-Ear - w dużym stopniu mój wybór zależał od design'u bo po prostu lubię ładne rzeczy :) Myślę że gdyby udało mi się sprzedać SS to zakupiłbym HyperX Cloud. Teraz liczę na pomoc odnośnie karty dźwiękowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że HyperX Cloud także nadają się do muzyki, więc... Chyba, że potrzeba jednych stacjonarnych - HyperX, i jednych portable - MOE, wtedy jest to rozsądne. Tylko wtedy znów K518DJ także idą pod ostrzał, bo po co i one, skoro MOE będą? ;)

 

Jeśli nie wadzi podłączanie mikrofonu od słuchawek do zintegrowanej karty - polecam FiiO E10K.

Za 440 zł jest AIM SC808. Naprawdę wysokiej jakości karta, która spokojnie może służyć jako docelowy sprzęt, a w przyszłości do lepszych słuchawek wystarczy tylko jakiś wzmacniacz i wsio. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że HyperX Cloud także nadają się do muzyki, więc... Chyba, że potrzeba jednych stacjonarnych - HyperX, i jednych portable - MOE, wtedy jest to rozsądne. Tylko wtedy znów K518DJ także idą pod ostrzał, bo po co i one, skoro MOE będą? ;)

 

Jeśli nie wadzi podłączanie mikrofonu od słuchawek do zintegrowanej karty - polecam FiiO E10K.

Za 440 zł jest AIM SC808. Naprawdę wysokiej jakości karta, która spokojnie może służyć jako docelowy sprzęt, a w przyszłości do lepszych słuchawek wystarczy tylko jakiś wzmacniacz i wsio. :)

Hmmm... MOE nadawałyby się do grania? Bo jeśli tak .to byłaby możliwość dokupienia mikrofonu oddzielnie za jakieś 30 zł max. To byłaby spora oszczędność. Co do AKG to pewnie oddam je znajomemu za pewnie jakąś mała sumkę gdyż spory czas już je mam i do sprzedania słabo się nadają. MOE będę używał do słuchania w szkole, podczas podróży i przede wszystkim do DJ'ki. Ta karta wygląda kozacko ale pytanie czy będzie na tyle dobra gdy w przyszłości zacznę się bawić w produkcję muzyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOE niekoniecznie nadadzą się do grania.

Lepszego wyboru od SC808 nie znajdziesz w tej kwocie, a nawet i sporo wyższej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOE niekoniecznie nadadzą się do grania.

Lepszego wyboru od SC808 nie znajdziesz w tej kwocie, a nawet i sporo wyższej.

Czyli nabywać zestaw Aim Sc808 7.1 Pci-E + SENNHEISER MOMENTUM On-Ear + HyperX Cloud?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że trochę pochopny wybór, niemniej złożony zestaw jest dobry. Warto więcej poczytać na temat tego sprzętu w internecie, by nie było niezadowolenia. Wiedzieć więcej, kupić świadomiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że trochę pochopny wybór, niemniej złożony zestaw jest dobry. Warto więcej poczytać na temat tego sprzętu w internecie, by nie było niezadowolenia. Wiedzieć więcej, kupić świadomiej.

Popytam jeszcze po innych forach, by zobaczyć co inni o tym myślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...