Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alusek15

Brak obrazu w monitorze.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wymieniałem paste termoprzewodzącą w komputerze i gdy go złożyłem i podpiąłem do monitora jest czarny ekran i podczas włączania komputera gdzie normą było charakterystyczne piknięcie nie występuje teraz. Może ktoś poradzić ? może są źle podpięte kable ? pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz najpierw co robiłeś z podzespołami podczas wymiany pasty. Które podzespoły ruszałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkręciłem cały komputer. Płyte główną, zasilacz, karte graficzną, karte dźwiękową :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kluczowa kwestia - czy wyjmowałeś także procesor gniazda? Zdaje sobie sprawę, że to pytanie może wydać ci się nie na miejscu, bo po co to robić, ale niektórzy przy wyjmowaniu lub wkładaniu procesora uszkadzają piny ,co może skutkować podobnymi objawami.

Sprawdź czy wszystkie przewody są na swoich miejscach. Sprawdź także czy nadal dzieje się to samo, gdy zostawi się w płycie jeden moduł pamięci RAM. Jaki masz procesor? Jeśli ma zintegrowaną kartę graficzną, to można sprawdzić czy winna jest tu karta graficzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyjęcie jednek kości ramu czy zresetowanie biosu nie pomoże, to podejrzewam, żeś sfajczył płytę główną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...