Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Creat

Kadra siatkarzy na wrześniowe Mistrzostwa Europy

Rekomendowane odpowiedzi

rozgrywający – Paweł Zagumny (nr 5) i Łukasz Żygadło (12);

przyjmujący – Piotr Gruszka (3), Dawid Murek (6), Sebastian Świderski (13) i Michał Winiarski (2);

 

środkowi – Arkadiusz Gołaś (16), Wojciech Grzyb (7) i Daniel Pliński (4);

 

atakujący – Grzegorz Szymański (9) i Mariusz Wlazły (10);

 

libero – Piotr Gacek (15).

 

 

mala sensacja jak widac... Lozano sie chyba wkurzyl na Ignaczaka i jedzie Gacek z Cze-wy... [oby wytrzymal napiecie], Stelmach zastapiony przez Żygadlo... mozna sie bylo spodziewac.... dziwi mnie brak Kadziewicza...ale jak ktos nie potrafi pilki przebic [1 na caly mecz przeserwowana] to nie ma z czym na ME jechac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MUsze przyznac ze brak Kadziewicza i Ignaczaka troche mnie zaniepokoil, ale coz najwyrazniej maja maly spadek formy. Poza tym wszystko jest ok i bez niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoc ta dwojka ostro zaimprezowala w olsztynie w nocnym klubie [kadziewicz i igla] i........ ponoc stelmach tez tam byl... [kto by sie spodziewal] ale to wszystko niepotwierdzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Lozano się nie myli ale brak Ignaczaka i Kadziwiecza nie dość, że bardzo mnie dziwi to jeszcze IMHO nie wróży dobrze Reprezie... obym sie mylił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popili chlopaki ponoc ostro..... przed meczem z pomaranczkami :P i mamy slaba dyspozycje igly... teraz za kadencji lozano ta 3 juz raczej nie zagra w zadnym meczu i problem ze skladem sie sam rozwiazal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pili czy nie ale fakt pozostaje faktem - grali kiepsko. Ignaczak czesto gubil sie w przyjeciu, raz nawet uderzyl pilke za siebie, co do Kadziewicza to ogolnie gral kiepsko i nie zapamietalem jakiegos szczegolnego bledu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na takie wyskoki, to powinny być inne kary, jeśli nie ma na nich równorzędnych zastępców, to trochę szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na takie wyskoki, to powinny być inne kary, jeśli nie ma na nich równorzędnych zastępców, to trochę szkoda

 

warunki od początku były jasne, skoro kilku sie nie dostosowało to kara jest jak najbardziej słuszna, wiedzieli co im grozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejście wyjątkowo nieprofesjonalne i Lozano IMHO dobrze zrobił... Nie chcę bronić Kadziewicza i Ignaczaka ale przypomina mi sie jedno autentyczne wydarzenie sprzed dobrych 20-tu lat tyle, że związane z reprezą w piłce nożnej. Grał wtedy w niej niejaki Okoński, który lubił sobie wypić i o tym wszyscy wiedzieli... Na zgrupowaniu kadry przed meczem bodajże z NRD zabalował i wrócił nad ranem... Piechniczek w pierwszym odruchu też go chciał wywalić ale poszli na pewnien układ: wpuszcza go na boisko i jesli bedzie grał dobrze to cała sprawa idzie w niepamięć ale jeśli bedzię grał słabo to go zdejmuje i za jego kadencji jako selekcjonera powrotu do kadry nie będzie... Okoń wszedł i z tego co pamietam strzelił Niemcom 2 bramki...

 

IMHO sportowców powinno się rozliczać z wyników i postawy na boisku/parkiecie... ale to, że Ignaczak i Kadziewicz wczoraj kompletnie nic nie grali to fakt i dlatego dobrze się chyba stało, że zostali odsunięci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby sie tylko na gacku nie przejechali, chociaz wierze w niego, to dla mnie igla i tak jest najlepszym libero w Polsce na ten czas... a to ze Kadziewiczowi jeden mecz nie wyszedl, nie znaczy ze nie potrafi grac... a plinskiemu jeden mecz wyszedl akurat, a na ME okaze sie ze nic mu nie wyjdzie... Najbardziej zdziwila mnie postawa Andrzeja Stelmacha, ktory [nie pil co wazne!] poszedl zaimprezowac... Stelmach wrocil najwczesniej a najpozniej igla [cos kolo 4 rano]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tyle o ile spodziewałam się, że Pliński może nieźle namieszać w składzie, to już reprezentacji bez Ignaczaka sobie nie wyobrażam. Mecze Gacka widzieliśmy - między naszymi dwoma libero jest przepaść i niestety mimo tego "skandalu" z alkoholem, uważam, że Lozano podjął złą decyzję.

Zawodników powinno się rozliczać z tego, co robią na boisku, a nie poza nim. No nic, pożyjemy, zobaczymy.

 

Na marginesie, witam z powrotem na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos sobi poradza, choc rzeczywiscie brak ignaczaka moze sie okazac zgubny.

A co do decyzji Lozano to mam mieszane uczucia. Niby dobrze zrobil ze ich ukaral, ale od razu wywalenie z kadry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do decyzji Lozano to mam mieszane uczucia. Niby dobrze zrobil ze ich ukaral, ale od razu wywalenie z kadry?

Wiesz, "selekcjoner ma zawsze rację". Każdy ma jakieś swoje zasady - on postępuje według takich i należy to uszanować. Po cichu myślę, że jeśli Gacek nie byłby w jego oczach godnym zmiennikiem, nie podjąłby takiej decyzji. Pamiętajmy o tym, że Lozano jest z tego wszystkiego rozliczany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iranek wróciła i juz zaczyna spamowac :E

 

;););)

witam po wakacjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Iranek wróciła i juz zaczyna spamowac  :E

 

;););)

witam po wakacjach

Co spamować, co spamować...?! :rozga::E

 

Tyle gorących tematów do dyskusji, że aż dusza się cieszy. To najważniejszy dla mnie dział na forum, więc nie macie co marzyć o spokoju od moich postów, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że w każdej drużynie sytuacja jest idealna (to odnośnie tego, że u nas się niby zła atmosfera 'zaczyna'), zawsze ktoś się musi lubić, a ktoś nie. Inna sprawa, że takie "anonimowe źródła" mogą podawać, co się żywnie podoba. Fakty są takie, że chłopaki zachowali się wbrew zasadom i nieprofesjonalnie, za co muszą zostać wyciągnięte konsekwencje. Wszyscy mówią, że "szanują decyzję", ale i tak pewnie dobrze wiemy, że jest inaczej i wszyscy są wściekli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze Ignaczak z Kadziewiczem sie omal nie pobili w belgradzie to juz jest fakt...

[igla wysmiewal sie z zagran kadziewicza i on chial mu pokazac sila ze sie myli :E]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ze Ignaczak z Kadziewiczem sie omal nie pobili w belgradzie to juz jest fakt...

[igla wysmiewal sie z zagran kadziewicza i on chial mu pokazac sila ze sie myli :E]

Też o tym czytałam. Czy zatem wspólny wypad do baru miał ich pogodzić? :E

Ależ z nas plotkary!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak... chyba sie Stelmach za to wzial...:E z marnym skutkiem i powaznym kosekwencjami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak... chyba sie Stelmach za to wzial...:E z marnym skutkiem i powaznym kosekwencjami...

I jaki z tego wniosek... Nie godz innych niech sie bija przynajmniej ty za to nie oberwiesz :E

PS. Biedny Stelmach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh.... ja wiem ze i tak Stelmach mial skonczyc przygode z kadra [wiek] ale szkoda ze w takim stylu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Stelmacha chociaz mozna jakos zastapic. Zagumny jest wg. mnie nawet troche od niego lepszy. Ale z kolei Ignaczaka Gacek to raczej nie zastapi(chociaz jesli sie postara to moze...) a jesli nie ma dobrego przyjecia to nie ma gry. Moze byc ciezko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na ME kadra zagra do d... to Lozano zostanie zwolniony [tak mysle] za zle decyzje, a jak kadra odpadnie po ciezkiej walce to zostanie....

[euforia bedzie jak wyjda z grupy]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...