Skocz do zawartości
DonMateok

Nasze nagrania

Rekomendowane odpowiedzi

...a jakby pasów nie zapiął to by przez szybę wypadł i by przeżył!

 

Dobre opony i zimowe i letnie poradzą sobie bez problemu z deszczem przy rozsądnej prędkości. Jeżeli ten nie dziadował, ale miał opony które nie trzymały na mokrym to może... wolniej trzeba było jechać?

No i o to się w większość rozchodzi, nic nam nie dadzą nawet najdroższe opony jeśli przesadzimy z prędkością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nam nie dadzą nawet najdroższe opony jeśli przesadzimy z prędkością.

Tylko dochodzimy do sytuacji w której niektórzy by tutaj musieli auto na parkingu postawić i mpk jeździć żeby było bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jeśli w obu przypadkach właściciele wrzucili już zimówki i przyszło 15 stopni i deszcz, czyli warunki w których lepiej sprawdza się letnia opona? :hmm:

Nie znam nikogo kogo by wyobracało na dobrych zimowych oponach tylko dlatego, że spadł deszcz i było 15*C. Za to znam całe gro przypadków gdzie znane mi osoby porozbijały samochody na łysych letnich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasnął, zasłabł, choroba filipińska?

 

Z tego co udało mi się zaobserwować mijając go to mógł mu upaść telefon. Mam pełno takich nagrań z tras i z miast z całej polski. Kiedyś może powrzucam jak wszystko uporządkuję na kompie.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=bjmZyWpo14I&feature=youtu.be

 

Edytowane przez Bossmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, zawsze fajnie jest się poślizgać :P dzisiaj miałem okazję prowadzić przez parę metrów E46, fajne to to. Wiadomo, że głupio wsiąść do czyjegoś auta i gazować do odcinki, więc nie pozwalałem sobie na za dużo (z resztą bałem się, doświadczenie z symulatorów nie musi się równać temu co jest w realu) ale korekta kątu przez skręt kierownicy i dodanie/ujęcie gazu to coś pięknego :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=vQ4NEr8k5Aw&feature=youtu.be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś chyba było zimno jak to nagrywał. Tak telepie, że ledwo co widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujdzie, przyzwyczaiłem się już i nie ma tego efektu. Szkoda, że nie nagrali E38 V8 i E38 V12, bo były z customowymi wydechami. To dopiero brzmiało :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy to sie troche pobawia, ja ostatnio znalazlem perfekcyjne miejsce gdzie by bylo mozna sie poslizgac, ostatnio jak troche napadalo sniegu to postawili na wjazd jakies betonowe kolumny, no kuzwasz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny dźwięk :thumbup:

 

U mnie też betonowe kolumny na jednym z większych parkingów

 

Don, ogarnąłeś może ręczny do kompa? Nie wiem czy kupić jakiegoś taniego flighsticka czy zbierac na Clubsport Fanatec

Edytowane przez Dratwa'de mord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej irytuja na parkingach zabudowane miejsca z ziemia i trawka albo latarnie :E za wiele sie widzialo faili w internecie z takimi latarniami zeby cos samemu probowac na takim terenie :lol2:

 

@Dratwa za malo gram, zebym sie przejmowal recznym :E ale gdybym jednak sie wkrecil bardzo w simy to najlepsza (najbardziej oplacalna) opcja jest poswiecenie jakiegos zwyklego najtanszego gamepada i zrobienie z analoga recznego ;) tutoriali w internecie troche jest. Jednak ogolnie, jezeli chodzi o drift w Assetto Corsa to czesciowo oduczylem sie recznego, zreszta, kiedy sie czlowiek bawi przykladowo 1200 konna Mad Mikes Mazda MX5 to reczny moglby nie istniec.

 

Sorry za offtop :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu VW poszedł po rozum do głowy i nowa generacja ma hamulec elektryczny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[media]

Tokio Drift

Lecisz ciągle na zaciągniętym rękawie??? :E

Nawet nawet dajesz radę ale zawsze mi się wydawało że rękaw się zaciąga tylko trochę żeby auto wprowadzić w poślizg a potem odpuszcza i już sama grawitacja robi swoje :P

Tak zawsze robiłem i wychodziło podobnie, a hamulce tak nie obrywały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...