Skocz do zawartości
Gość

Centrum Realu Madryt!

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie denerwuje nietykalność Raula. On przez cały mecz nic nie robił. KOMPLETNIE NIC! w 85 minucie wpycha piłke do siatki po akcji Robinho i Ronaldo. Tak powienien grac kapitan? o_O

 

Raul to piłkarz światowej klasy gra bardzo dobrze, ale nie powiem ma dni gdy nic mu nie wychodzi, ale ma też takie gdy króluje na boisku ;):)

 

 

ps. REAL MADRID FOREVER!!!! :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOMSTER1 - ale zobacz, jak gra Owen, jak gra Robinho - czy nie lepiej byłoby, żeby włąśnie któryś z tych dwóch grał?? Grają o niebo lepiej od naszego 'El Kapitano'....

 

PS. Zgadzam się

 

Edit

 

Owen już w Newcastle za 28mln.

Edytowane przez Strider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak Owen grał? duza wiekszosc bramek w wykonaniu Owena to bylo przylozenie nogi do biłki i skierowanie jej do siatki.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie powiedziałbym... ale dobra... Juz nawet nie bede sie bramek czepiał, ogólnie. Owen o wiele wiecej robił z piłką niż Raul.

 

Ale to nie wazne, Owena już nie ma. Mam nadzieję, ze jakiegoś obrońcę pozyskają. Bo anrazie, to defensywa jest lipna w tym momencie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o obrone to kogo? nie ma dobrego pilkarza (mlodego) na ta pozycje... Ramos? :lol2: <moja odpowiedz na Ramosa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... no cóż... jest młody, w zasadzie, to nie wiadomo czego mozna od niego oczekiwac... Ale Bonera, czy Cicinho...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A transfer Cicinho nie jest juz prawie zatwierdzony?? :P

Moze zmienic nazwe tematu na Centrum realu madryt Kibice łączcie sie?? :P

Bo wiedze paru nas jest

 

Ja tez mam taki sam nick na Realmadrid pl

 

Hala Madrid!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze zmienic nazwe tematu na Centrum realu madryt Kibice łączcie sie?? :P

Bo wiedze paru nas jest

 

Ja tez mam taki sam nick na Realmadrid pl

 

Hala Madrid!!

 

nom można tak powiedzieć że jest nas paru :D:>

 

ja mam nick MONSTERcf na realmadrid.pl

 

REAL MADRID FOREVER :exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nasz kochany Real Madryt, ze swoim teoretycznie najlepszy na świecie składem przegrywa 2:3 z Celtą Vigo. Szkoda, że ten skład jest tylko teoretycznie najlepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i nasz kochany Real Madryt, ze swoim teoretycznie najlepszy na świecie składem przegrywa 2:3 z Celtą Vigo. Szkoda, że ten skład jest tylko teoretycznie najlepszy...

buehehe to ty chyba meczu nie widziales :lol2: to nie był mecz Real - Celta tylko Real - Sędzia - nie ma o czym mowic nawet co sedzia wyprawial.. tak jakby specjalnie nie chcial aby Real wygrał

niektore z jego bledow:

-uznana bramka na 2:3 dla Celty

-nieuzanna bramka dla Realu (Robinho)

-nieuznany karny dlka Realu po faul na !! 2 !! zawodnikach Realu (Bestii i Robinho)

to była parodia nie sedziostwao ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no całego meczu niestety nie miałem okazji widziec, widziałem kilka wersji skrótów i... no cóż.. Real ma zawsze pecha do sędziów. Powinny być kary za takie błędy, to było ewidentne!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olympic Lyon 3 - 0 Real Madrid

 

Powiem ty, że tego nie rozumiem. Taki skład. A oni nie potrafią podejść do pola karnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Olympic Lyon 3 - 0 Real Madrid

 

Powiem ty, że tego nie rozumiem. Taki skład. A oni nie potrafią podejść do pola karnego.

no bo Lyon gra brzydki ALE efektowny futbol... po prostu magiczne 10 minut..........

btw.

Salgado, Helguera OUT!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no bo Lyon gra brzydki ALE efektowny futbol... po prostu magiczne 10 minut..........

btw.

Salgado, Helguera OUT!!  :D

efektYwny :)

 

AD btw. ZGADZAM SIĘ!! Salgado już się wypalił, a Helguera... ekhmm... Pavon dwa... lol... W ogóle gdzie jest Woody? Wiem, że jeszcze mu brakuje do optymalnej formy, ale lepszy on niż... sami dokończcie...

 

10 minut.. jak zobaczyłem ten wolny z 30 metrów (drugi gol) to mówie: "na cholere on go faulował!!" i padła bramka... myślałem że szlag mnie trafi.

Obrona Realu, musi być zrekonstruowana, bo to jest tragedia, zeby nie powiedzieć czego innego... :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja chce woodiego :P Baptista cos nei umial zorganizowac gry w srodku pola. Robinho schodzil do srodka i gral tam lepiej niz sam babtista. Salgado jeszcze forma wroci ale Helguerze mowie dosc :thumbdown: Dobry mecz zagral R.Carlos. Ten jego rajd z pod pola pzreciwnika i zabranei pilki. POdobalo mi się to. Carlos stary ale nadal w formie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieję że w meczu z Lyon'em na Santiago Bernabéu wygraja i pokarzą na co stać Real bo jak nie to :poke::whip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zalogowany na RM.pl pod tym samym nickiem :) i wcale nie znam NightWish :E

 

w meczu calkowicie zawiodl Pablo Garcia i Baptista... o obronie to nie wspomne (po co oklepywac tyle razy ten sam temat) tak na dobra sprawe to Becks zaczal grac dopiero po wejsciu Gutiego jak ten zajal jego miejsce po prawej stronie... Gravesen niestety nie znal pojecia "podanie do przodu" i gral jak polski pomocnik... Helguera... wydaje mi sie ze z takim poziomem odnalazlby sie co najwyzej w obronie zespolu klasy Polonii Warszawa... Robinho gral niezle - 3 razy po faulach na nim byly wolne z odleglosci 20-25 metrow, ale widac brak zrozumienia z reszta zespolu, Raul staral sie jak mogl... a nie mogl za wiele :kwasny: nie dal rady nawet trafic z 2 metrow...

 

Fantastyczny mecz rozegral bramkarz Lyonu - tam gdzie nie dawal rady wylapac, wykazywal sie nieskonczonym limitem szczescia...

 

o Luxemburgo i jego braku zmian w czasie 45-60 minuta moze lepiej nic nie powiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania w piwerwyszm poscie to kibicuje realowi od roku 1995.

mimo ze miale mwtedy mniej niz 10 lat to byla pierwsza moja druzyna doslownie ktora poznalem i ktora pokochalem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teraz czekac na kolejny mecz Realu w CL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hala Madrid :D

 

Mówiłeś coś?

Nawet jak 3:0 dostali, to się nie wykrzywiłeś, ani ich nie wykląłeś - po prostu wierny fan! :E:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Real ma problemy. I to conajmniej DUŻE problemy. Przegrana 1:0 z Espanolem Barcelona źle wróży przyszłość. Czerwona kartka Baptisty. Poprostu klęska.

 

Ale i tak Hala Madrid! Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...