Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dante-69

Asus ux303ln czy sprzedawca to nie oszust?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam dość nie typowe pytanie ponieważ chcę kupić Asusa ux303ln i znalazłem na allegro aukcje z ceną 3050zł cena bardzo kusząca ale nie rynkowa ponieważ w tej specyfikacji ultrabook chodzi za 4 249,00 zł więc różnica 1199 zł to bardzo dużo nie wiem jakie są marże w tej branży, ale to i tak się wydaje trochę za dużo.

 

Zadzwoniłem pod telefon podany na aukcji i pytam się skąd ta cena że nie jest rynkowa bo w tej specyfikacji ten laptop kosztuje ok. 1200zł drożej, a owa Pani (nie Pan bo jest napisane ogłoszenie w formie męskiej) przekazała mi (w tle słychać dzieci się bawiące:p), że kupiła 35 sztuk tych laptopów i to jeszcze w Szwecji, pytam się czy jakieś potwierdzenie zakupu daje mówi, że ma faktury.

 

Co o tym sądzicie mocno podejrzane?

8799851900_1440744403_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj link do aukcji,

poza tym widzę po opisie że w grę wchodzi tylko odbiór osobisty więc raczej kobitka nie chciała by wałować nikogo w cztery oczy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link: http://allegro.pl/asus-zenbook-ux303ln-i7-8gb-128ssd-fhd-gf840m-alu-i5632733031.html

 

No ale jeżeli ma te dokumenty itp. to jak sprawdzę czy w ogóle na niego gwarancja jest czy coś?

Jak kupiła je w Szwecji to taka gwarancja będzie w ogóle w PL ważna?

A można sprawdzić ile taki komputer ma przepracowane godzin itp? bo jak z jakiejś wystawki kupione są to zawsze może już być trochę zużyty ten sprzęt, może nie wizualnie, ale dysk swoje godziny już wyrabia zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ów Pani
*owa Pani500px-Grammar_Nazi_Icon_Text.svg.png

 

Podaj link do aukcji,

poza tym widzę po opisie że w grę wchodzi tylko odbiór osobisty więc raczej kobitka nie chciała by wałować nikogo w cztery oczy. :D

 

Osobiście idąc po tego laptopa na wszelki wypadek wziąłbym ze sobą ze dwóch dużych kolegów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem inne rozwiązanie zadzwoniłem do asusa czy może być coś takiego poprosili tylko, żebym podał im numer seryjny urządzenia i oni wszystko już sprawdzą. Dzięki za szybkie odpowiedzi pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Szwecji były spore wyprzedaże w Media Markt, sam kupiłem Acera VN7 wartego ok 4000 za 2300, więc całkiem prawdopodobne że wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody seryjne maja w porzadku wiec pewnie jest wszystko ok, okaze sie w niedziele:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...