Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Etir

Disk error ocurred

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj pierwszy raz w życiu natknąłem się na ten błąd przy odpalaniu systemu i pojawił się on już kilka razy od wczoraj. Do tego komputer miejscami się zwieszal na chwilę podczAs użytkowania. W czym może być problem? Czy to może być błąd systemowy? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"disk error" - więc najpierw sprawdź status s.m.a.r.t. dysku. polecam program CrystalDiskInfo.

a gdy podejrzewasz "błąd systemowy" to wypada podać chociaż z jakiego systemu korzystasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam zapomniałem dodać. Windows 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"disk error" - więc najpierw sprawdź status s.m.a.r.t. dysku. polecam program CrystalDiskInfo.

a gdy podejrzewasz "błąd systemowy" to wypada podać chociaż z jakiego systemu korzystasz.

Oto screen z tego programu co Pan mi kazał ściągnąć i zobaczyć. Od razu mówię, że nie znam sie z bardzo na kompach więc jak jakiś inny zrzut jest potrzebny to mi powiedz.

http://screenshot.sh/ouErcv4RhFH8a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysk ma jeden "bad sector", przeważnie jak pojawia się jeden, z czasem pojawia się ich więcej, dysk powoli zabiera się do umierania. z powodu "bada" system może pokazywać komunikat o błędzie dysku.

co należy zrobić? kopię zapasową danych oraz pomyśleć o zmianie dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...