Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tibiapeja

Stabilny dysk ssd do 400zl 240gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, widzialem temat jednego uzytkownika O TEN ale nie chce mu wchodzic w parade.

 

Szukam dysku SSD 240gb ktory posluzylby mi dlugi czas, tak z 5 lat, moze i dluzej. Planowalem kupic Crucial BX100 - 380zl, kazdy go sobie chwali, ponoc najlepszy za te cene i w ogole, tylko czy ten dysk jest wytrzymaly? Na moim dysku lezalby tylko sam system (format tak raz/dwa razy do roku) i ewentualnie kilka gierek komputerowych oraz aplikacji. Nie zalezy mi na tym by dysk byl mega super mega szybki jak na te cene, tylko bardziej by wytrzymal dlugi okres czasu i sluzyl mi przez wiele lat. Czy w takim wypadku Cruxial BX100 to dobry wybor? Bo troche przestraszylem sie o tym problemie ze znikajacymi plikami itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam od siebie Toshibe q series pro 256gb. Mam go w 2 komputerach i żadnych problemów z nim nie ma. Najtaniej jest teraz za 429zł, ale myśle, że jest wart swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Crucial-a jak w sygnaturze od okolo roku czasu. Poki co nic sie nie dzieje, a jade po nim jak po HDD. Jedyna rzecza, ktora nie robie z dyskiem SSD to wymuszona defragmentacja.

 

Poza tym SSD uczestniczy w moim cyfrowym zyciu we wszystkim. Pliki temp, pliki z przegladarek, pliki indexowania. Sciagam na ten dysk rozne rzeczy i kasuje, uzywam go przy konwersji audio, itd., itp. 100% wykorzystania Crucial-a bez spogladania na niego jak na jajko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defragmentacja nie ma zauważalnego w codziennym użytkowaniu wpływu na wydajność SSD, a niepotrzebnie zużywa dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...