Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zadowolenie.pl

Kody rabatowe tylko dla PCLab

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadowolenie.pl - czyli drugi szyld dla sklepu Alsen.pl. Zamówiłem płytę główną której dostępność była oznaczona jako 24h. Jedyny "kontakt" z sklepem odbył się poprzez automatyczną zwrotkę potwierdzającą jego złożenie. Dzień później zalogowałem się na konto w sklepie gdzie ku mojemu zdziwieniu zamówienie zostało bez słowa anulowane. Gratuluję podejścia do klienta oraz handlowania wirtualnym towarem.

 

Jeśli chcecie coś u nich zamówić to tylko za pobraniem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami zdarza się, że odświeżenie stanu następuje z drobnym opóźnieniem, co skutkuje fizycznym brakiem towaru a wirtualną widocznością - złośliwość systemu. Nie ma znaczenia jaki sposób zapłaty został wybrany w formularzu zamówienia - w przypadku pobrania, przelewu czy PayU produkty zawsze rezerwują się automatycznie do przypisanego zamówienia. Proszę podać nr zamówienia - możemy dokładnie sprawdzić, co stało się z Twoim zamówionym towarem, ewentualnie będziemy mogli zaproponować indywidualny rabat na wybrany przez Ciebie produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na te ``polecane płyty główne`` też jest jakaś promocja (kody rabatowe?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...