Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamild_

Wi-Fi w laptopie po pewnym czasie drastycznie zwalnia

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam laptopa Dell Inspiron 17 5748-2081. Wszystko działało przez parę dni, po czym nagle Wi-Fi zaczęło sprawiać problemy. Internet w pewnym momencie zaczyna drastycznie zwalniać nawet do prędkości ~50 KB/s (oraz 3000ms pingu), po chwili nic nie chce się wczytać, a na końcu jestem rozłączany z siecią. Przy ponownym podłączeniu się do sieci problem powtarza się, za każdym razem rozłączany jestem szybciej. Co ciekawe, im dłużej poczekam przed ponownym połączeniem się z siecią, tym dłużej połączenie działa bez problemu. Po podpięciu zewnętrznego adaptera Wi-Fi wszystko działa prawidłowo, tak samo z drugim laptopem oraz innymi komputerami w sieci podłączonymi do routera.

Laptop jest nowy, jedyne co z nim robiłem to wykonałem czystą instalację Windowsa i oczywiście poinstalowałem sterowniki od producenta. Czy powinienem go oddać na gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dell ma gwarancje DND dzwonisz do nich oni ci przysyłają serwisanta do domu i ci wymieni karte wi-fi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...