Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Donp3drooo

Płyta pod skylake

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaka sztuka cpu się trafi, płyta większej roli nie gra. Ja bym brał tego GB, MSI jest zbyt biedne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Haswellu można było się zastanawiać między płytami MSI a Gigabyte kiedy MSI miało PC Mate 100zł tańsze, a G43 o 50zł tańsze od D3H Gigabyte'a (która z kolei miała bardzo skąpą sekcję zasilania).

 

Teraz kiedy nowa D3H oprócz dobrej integry dźwiękowej i sieciówki dostało 4 fazy oraz USB 3.1 Type C, a MSI wciska w tej samej cenie całkowicie budżetowy szajs nie ma się nawet nad czym zastanawiać.

 

Niestety oferta ASUSA i MSI w najniższym segmencie, który wcale taki tani nie jest to na chwilę obecną kiepski żart, a ASRocki zaczynają się od 600zł. Z tanich płyt jedyny sensowny wybór to właśnie Gigabyte Z170 D3H. Dopiero powyżej 600zł można wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze asrock z170 pro4s ktorego w niedlugim czasie pewnie wezme wedlug mnie to raczej najlepsza opcja do 500-520pln w moim wypadku zbedne bajerki mnie nieinteresuja wyswietlacz,reset,power na plycie komu to potrzebne??:-) dzwiekowke tez mam wiec ..... druga sprawa 6700k w turbo ma 4.2ghz z tego co widze jak ktos podkreci do 4.6ghz to juz jest naprawde dobrze wiec jezeli mam placic z 8 setek za plyte ktora da mi 400mhz wiecej to dziekuje postoje mysle ze nawet najtansza plyta pozwoli zrobic te smieszne oc 400mhz wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...