Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ocznik

Windows 8.1 i niepoprawne wyświetlanie animacji oraz filmów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Niedawno zakupiłem nowy komputer, na którym to zainstalowałem Windows 8.1. Wszystko chodzi świetnie, jednak problem pojawia się przy odtwarzaniu plików mp4 (bodajże to o nie chodzi, nie mam pojęcia dokładnie). Zamiast wyświetlanego filmu, bądź też animacji pojawia się coś takiego:

 

KkZudhL.png

 

Widać animację, ale jest ona bardzo przyciemniona. Zazwyczaj po chwili lub po ponownym odtworzeniu wszystko jest w porządku. Przeglądarka to chrome

 

Dzieje się tak również z filmami na youtube.

 

Co zrobić? Przeszukałem już cały internet i nie mam siły

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google Chrome :E

 

Dobra, ale teraz już na poważnie.

Czy poza innym niż YouTube serwisie wideo tak się dzieje? Czy przeglądarka jest zaktualizowana? Czy problem jest z plikami mp4 w odtwarzaczu poza przeglądarką? Może winny jest sterownik obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google Chrome :E

 

Dobra, ale teraz już na poważnie.

Czy poza innym niż YouTube serwisie wideo tak się dzieje? Czy przeglądarka jest zaktualizowana? Czy problem jest z plikami mp4 w odtwarzaczu poza przeglądarką? Może winny jest sterownik obrazu.

 

zazwyczaj przeglądam 9gag'a i youtube i tam się to dzieje. Przeglądarka jest aktualna, a problemu z plikami mp4 nie zauważyłem poza przeglądarką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może być problem w sterowniku od grafy czy zainstalowanych kodekach (lub ich braku)

w innych przeglądarkach nie ma problemu?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może być problem w sterowniku od grafy czy zainstalowanych kodekach (lub ich braku)

w innych przeglądarkach nie ma problemu?.

 

szczerze mówiąc nie sprawdzałem innej przeglądarki, kodeki dzisiaj zainstalowałem i jest dalej to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie sprawdzałem innej przeglądarki, kodeki dzisiaj zainstalowałem i jest dalej to samo

to była sugestia, abyś sprawdził inne przeglądarki :) to może nam powiedzieć czy to "wina" chrome'a, czy czegoś innego w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie sprawdzałem innej przeglądarki

Jaki problem sprawdzić na Internet Explorer, jest wbudowany w system i ... znacznie lepszy od Chrome.

Teraz hejterzy i gimbaza może jechać na mnie ile chce, tylko ja nie piszę masy wątków że mam problemy z byle czym.

Żeby jeszcze ten IE11 miał dobry program do blokady reklam jak uBlock na chrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź: chrome>ustawienia>zaawansowane>wyłącz akceleracje sprzętową, ew ją włącz i sprawdź, możesz uaktualnić sterowniki, albo zainstalować zestaw kodeków i przejść na normalnego playera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź: chrome>ustawienia>zaawansowane>wyłącz akceleracje sprzętową, ew ją włącz i sprawdź, możesz uaktualnić sterowniki, albo zainstalować zestaw kodeków i przejść na normalnego playera ;)

 

kurde, z tą akceleracją wstępnie pomogło, zobaczę jak będzie dalej ale póki co wszystko działa w porządku, dzięki bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...