Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Axcel

Jaka plyta pod Skylake?

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

Który producent płyt ma ciekawe produkty pod LGA1151?

Przyjrzałem się ofercie ASUSa i 4 produkty mnie zainteresowały (Z170 Pro gaming, Maximus VIII Hero, Z170-Deluxe i Sabertooth Mark1) z czego ostatni jest wszędzie niedostępny, nie znana mi jest jego cena, a przedostatni jednak jest zbyt drogi (242 funty). Myślę nad wyborem Hero (166funtów), gdyż ma wszystko co Z170 Pro gaming (118 funtów), cena jest w przedziale, w który celuje, a ma dodatkowo kilka rzeczy i więcej róznych gniazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pro wystarczy w zasadzie każdemu, zastanów się dobrze czy potrzebujesz dodatkowych ficzerów, najczęściej korzysta się z jednego pci-e i to wszystko 3-4usb z tyłu też wystarczają w większości wypadków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce dość mocną maszynę złozyć (budżet ponad 8tys zł bez monitorów i zasilacza, te już mam).

Te płyty są produkowane dla pewnych ludzi. Ja jestem taką osobą myślę, tylko, że chce wybrać lepiej niż gorzej.

USB będe potrzebował z 6, sata 5 conajmniej. Będe chciał podkręcić i6700k, złozyć SLi (ale to później), chciałbym dobrą jakość komponentów. Kiedyś zainwestowałem w dobrą płytę ASUSa na LGA775 i przeżyła 2 płyty kolegi.

 

Z tego co widzę, to Hero ma:

- DTS support

- USB Bios flashback

- 2 sata więcej

- 1 sata express więcej

- support dddr4 3600MHz instead 3400

- 1 fan header pwb more

- dedicated water pump header

- nowsza wersje supreme fx audio card?

- LED lightning

- Mem OK!

- ROG Ramcache

- OC Panel support

- SSD Secure erase

 

Natomiast na minus to Hero ma kilka USB przeniesione z tylnego panela do wnętrza (aby wyprowadzić na front obudowy z tego co rozumiem?).

 

 

http://www.scan.co.uk/products/asus-hyper-kit-u2-card-m2-%28pcie%29-to-mini-sas-hd-sff8639-for-connecting-25-intel-750-ssds-to-motherbo

 

Co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale płyta ma i m.2 i sata express, nie?

 

Wiadomo coś kiedy pojawi się model Maximus VIII extreme?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...