Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maciekx85

[tani zestaw] ocena ~600/700zł ktoś pomoże?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

co sądzicie o takim zestawie

 

INTEL PENTIUM G620

MSI H61m-p258

RAM 4 GB

wd blue 320 gb

Fortron FSP400-60MDN

RADEON HD 6750

 

komputera chciałbym używać do filmów hd i gier np. CS GO, da radę na takim sprzęcie? Coś byście zmienili? Czy taki zestaw dałoby radę za jakiś czas ulepszyć?

 

Z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj budżet, szklana kula nie powie nam co możemy dodać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenowo trzymałbym się tych podzespołów, jest to łącznie koło 600zł, +-100zł jeśli coś jest wartego zmiany, czy taki zestaw spełni swoje zadanie?

 

+oczywiście w grę wchodzą używki, bo nie wspomniałem o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak? Ktoś mógłby ocenić, czy ten zestaw podoła? Byłbym wdzięczny, bo znawcą to ja nie jestem, jeśli coś warto zmienić to powiedzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdz używaną i3/i5 do tej płyty. Starego procka sprzedaj;) Jeżeli będziesz grał głównie w CS to można wrzucić dysk bo widzę ten HDD już wysłużony i pewnie zamula, to sobie byś wrzucił coś takiego: http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__katalog_produktow/id_gl__61/id_produktu__6011/__Dyski_SSD_Plextor_PX_128M6S_128GB_520MB_300MB_s_70k_IOPS_S_ATA3/

Ciężko mi doradzić z kartą graficzną, bo nie wiem czy zakup karty pokroju GTX560ti nie pociągnąłby konieczności zmiany zasilacza. Obawiam się że tak;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jaki zasilacz proponowałbyś do tej karty? no i jaki procesor w miejsce tego? bo płyta rozumiem, że się nadaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodziło pewnie o proca tego typu: http://allegro.pl/procesor-pentium-g2130-3-2ghz-3mb-lga1155-i5637561441.html co do płyty po lepiej wziąć tą z końcówką e33, w tej kasie lepszej nie znajdziesz. Co do karty to faktycznie szukaj gtx 560 albo 560ti zasilacz 400w wystarczy prawie na styk, ale lepszy byłby 450w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...