Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aaaaddsa

AMD FX-6100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy na procesorzę AMD FX-6100 pójdzie mi GTA V na maks wymaganiach z grafiką Radeon HD 7870?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy może być ten procesor albo sprzedać go i kupić i5 760 bo mam okazje? i czy ta grafika może być do gta v i do csgo abym miał stabilne fps.

"GTX 580"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz co już masz (w tym dokładny model zasilacza), co chcesz kupić i jaki budżet możesz na to przeznaczyć.

 

Wymiana FX-6100 na i5-760 ma sens, bo wydajność tego drugiego jest wyższa, zwłaszcza po OC (oczywiście zdajesz sobie sprawę że wiąże się to także ze zmianą płyty głównej):

http://pclab.pl/art57777-24.html

 

GTX-a 580 nie kupuj, bo to prądożerne grzałki, które na dodatek w GTA V prezentują się bardzo słabo:

http://pclab.pl/art57777-12.html

To już lepiej wziąść tego Radeona HD7870, nawet jeżeli mialoby to oznaczać połączenie AMD + AMD.

 

Jeżeli chcesz kupić kartę Nvidii to koniecznie coś z serii 6xx, 7xx lub 9xx (np. GTX660, GTX660Ti, GTX670, GTX750Ti, GTX760, GTX950, GTX 960).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to mam tylko procesor amd Fx-6100 o i HD 7870, ale moge kupic i5 760 bo mam okajze, plyty glownej nie mam tak wiec zastanawiam sie co lepiej sie oplaca czy tegoo amd czy intela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz HD7870 to tylko wyłącznie Intel ;)

tylko = wyłącznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to mam tylko procesor amd Fx-6100 o i HD 7870, ale moge kupic i5 760 bo mam okajze, plyty glownej nie mam tak wiec zastanawiam sie co lepiej sie oplaca czy tegoo amd czy intela

 

Gra będzie normalnie działać, jeśli płyta główna daje taką możliwość to cpu zmień na fx 6300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...