Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stalko

Urządzenie wielofunkcyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuję zakup urządzenia wielofunkcyjnego z kolorem i laserem. Zastanawiam się nad HP M176N.

Patrzę na ceny tonerów (zamienników) i akceptuję takie koszty utrzymania. To że wolno drukuje też nie jest problemem, bo obciążenie to kilka ryz rocznie.

 

Widzę, że jest to najtańszy model HP w tej klasie, dlatego zastanawiam się jak jest z jakością/awaryjnością. Może da radę w tej cenie (+/- 800,00 PLN) kupić coś lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej "kilka ryz rocznie", większej głupoty nie czytałem --> (+/- 800,00 PLN). Nawet przy kilkutysięcznym "razy" rocznie zdecydowanie lepszym wyborem będzie tania atramentówa (do 300zł) bądź najtańszy laser za niecałe 200zł. Jeśli łaskawie zechcesz wydrukować coś raz na miesiąc to polecam Hewlett-Packard Deskjet Ink Advantage 3545

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to świadczy o towarzystwie, w którym się obracasz ;)

 

Ale żarty na bok. Problem polega na tym, że atramentówkę mam już trzecią. Niestety jakość zamienników nie jest zadowalająca (HP 343 i HP 338). Mam na myśli to, że czasami trafiają się takie, które w ogóle nie drukują, albo zatykają się po kilku-kilkudziesięciu stronach. Wiedząc ile wydaję na tusze obliczyłem, że inwestycja zwróci się po 2,5 roku. Zapytałem, żeby dowiedzieć się, czy drukarka tyle pociągnie.

 

No ale chyba rzeczywiście masz rację. Za różnicę mogę kupić trochę zamienników. Spróbuję jeszcze raz z atramentówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginalne tusze do tej co poleciłem kosztują ok 35zł, zamienniki ok 27zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy też gdzie kupujesz zamienniki,można jeszcze taniej wybierając odpowiedni sklep internetowy przy czym w żadnym wypadku nie ucierpi na tym ich jakość. Kolejna sprawa jest taka,że zamiast Hp,ożesz równie dobrze poszukać drukarek Brothera czy Lexmark,z zamiennikami nie ma problemów i szybkość wydruku jest jednak nieco szybsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej "kilka ryz rocznie", większej głupoty nie czytałem --> (+/- 800,00 PLN). Nawet przy kilkutysięcznym "razy" rocznie zdecydowanie lepszym wyborem będzie tania atramentówa (do 300zł) bądź najtańszy laser za niecałe 200zł. Jeśli łaskawie zechcesz wydrukować coś raz na miesiąc to polecam Hewlett-Packard Deskjet Ink Advantage 3545

Dwie ryzy to już 1000 stron przy druku jednostronnym, więc nie wiem o co ci chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Planuję zakup urządzenia wielofunkcyjnego z kolorem i laserem. Zastanawiam się nad HP M176N.

Patrzę na ceny tonerów (zamienników) i akceptuję takie koszty utrzymania. To że wolno drukuje też nie jest problemem, bo obciążenie to kilka ryz rocznie.

 

Widzę, że jest to najtańszy model HP w tej klasie, dlatego zastanawiam się jak jest z jakością/awaryjnością. Może da radę w tej cenie (+/- 800,00 PLN) kupić coś lepszego?

 

Drukarka jest dosyć solidna i nie powinno być z nią żadnych problemów. Będzie mniej awaryjna od atramentówek, a tonery (np u mnie ;) ) kosztują około 38 zł.

 

W tej cenie możesz też zobaczyć równie dobrą drukarkę Samsung SL-C480W. Kilku moich klientów używa jej na co dzień i są bardzo zadowoleni. Tonery tu są jednak trochę droższe - 68 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...