Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

m1k3

MGS V: Phantom Pain

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

sprzedam kod jak w temacie - dostałem wraz z kartą. Cena 100 zł, możliwe allegro (wtedy cena wzrasta do 120 - po prostu ich nie lubię :) ).

 

@niżej: karta kupowana na morele, 2 dni czekałem na kod, dostałem mailem.

Nie wiedziałem ze kartę kupiona u jednego sprzedawcy możesz zwrócić u drugiego :) a wiedźmina kupiłem w pudelku, CDPR zasłużyło na każda złotówkę.

 

@romo właśnie przy końcu, przy próbie zmiany na kod Steam. Napisałem do supportu co tu się odwala, człowiek płaci ciężkie hajsy to go jeszcze na gierkę oszukać chcą :/

 

zobaczymy co odpowiedzą, jakby co u mnie pełen cashback :)

 

jak na razie echo z ich strony, jutro dzwonie i jak nic nie wykombinują do czwartku to zwracam pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kod sprzedany, ale dziwna sprawa - kupujący dostał info że kod został juz wykorzystany; ktoś miał może podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w którym miejscu był ten monit ? jesli w ostatnim punkcie to poczekaj 24 godziny od ostatniej próby aktywacji i wtedy powinno zaskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako kupujący miałem taki sam problem z Batmanem Arkham Knight z poprzedniej promocji - sprzedawca nie wiedział, że z kodem jest coś nie tak i mi go sprzedał, powiadomiłem go a on skontaktował się ze sklepem i nie wiem co im napisał ale otrzymał inny kod, który przekazał mnie i ten kod już działał normalnie i został aktywowany pomyślnie!

 

Prawdopodobnie jakaś pomyłka w morele i wysłali ten sam kod dwa razy - Tobie i komuś innemu - musisz to z nimi wyjaśnić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak kupiłem ten kod. Przy pierwszym wpisaniu kodu, na samym początku, pojawia się informacja, że kod jest już wykorzystany. Może sklep coś sknocił i wysłał 2x ten sam kod do dwóch klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli na samym początku pojawiła się informacja o użytym kodzie (w miejscu gdzie podajesz kod i dat urodzenia) to kod jest już zużyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przelew zwrotny wykonany, bo wciąż brak info od moreli n/t nowego kodu - niby kontaktowali się z nVidia żeby sprawdzić i maja dać nowy kod, ale nikt nie jest w stanie mi powiedzieć ile to będzie trwać.

Gdy dostane kod będzie on znowu na sprzedaż - prawo pierwokupu jednak ma użytkownik rex92.

 

ten temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...