Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lord_wozu

Plyty x99 (stabilnosc 24h)

Rekomendowane odpowiedzi

kto moze polecic z wlasnego doswiadczenia plyty x99 ze wzgledu na bezawaryjnosc , stabilnosc .x99 z tego co wiem generalnie ma sporo problemow.jestem ciekawy czy sa jakies wyjatki.slyszalem cos o evga ze sa b. dobre i asus x99 e ws (ale ta jest b droga).

wlasne doswiadczenia mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co masz na mysli mowiac "Stabilnosc 24h". Ja akurat na swoj wybor nie narzekam, ale AsRock sie "zepsul" jakosciowo mam wrazenie i wroce do Asusa. Wydaje mi sie, ze niestety ale im drozsza plyta tym lepsza, jezeli mowa o overclockingu i stabilnosci przy wysokich Ghz. Co do bezawaryjnosci to takie samo prawdopodobienstwo masz, ze zwali Ci sie EVGA, ASUS, Gigabyte, AsRock czy MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakaś płyta nie wytrzymuje pracy 24h to znaczy wprost że jest wadliwa.

 

Mówiąc o stuprocentowej stabilności z góry należy odrzucić jakiekolwiek OC, czy to procesora, czy pamięci (dla tej platformy wszystko powyżej 2133 to OC kontrolera pamięci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakaś płyta nie wytrzymuje pracy 24h to znaczy wprost że jest wadliwa.

 

Mówiąc o stuprocentowej stabilności z góry należy odrzucić jakiekolwiek OC, czy to procesora, czy pamięci (dla tej platformy wszystko powyżej 2133 to OC kontrolera pamięci).

dzieki za odpowiedzi , wzialem asrock x99 fatality i jestem mega zadowolony poki co ...

a z tym podkrecaniem to racja jak ma chodzic caly dzien to lepiej zostawic na stocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...