Skocz do zawartości
Gość kieros

Nielegalni imigranci i uchodźcy w UE temat ogólny.

Rekomendowane odpowiedzi

To ma być argument usprawiedliwiający to co robią imigranci z europejskimi kobietami? To jest argumentacja troche z gatunku: "inni kradną to ja też mogę"...

To był sarkazm, ironia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=PiaYQlFlxQI

 

i te komentarze:

 

 

Łapka w dół to pewno od tego czarnucha ?

 

Kiedy oni się nauczą że europa wschodnia nie daje sobie dmuchać w kasze?

 

Mela bardziej soczysta niż cios

 

Duma mnie rozpiera :D Viva Polonia :D

 

Was du machen kurwa, skurwysynu i kop. Pieknie. Brawo

 

małpa powinna zapłacić jeszcze za myjnie -przecież auto pobrudziła :-).

juz po zaciąganym ręcznym było słychać że to nasi :D piękne to było niczym Adaś Małysz na belce .... takie patriotyczne :D brawo XD

 

Byla dziura w drodze to i Panowie blyskawicznie polozyli nowy asfalt ????

 

piękne, grubcio zaakcentował jak Boguś Linda :P

 

Oglądam setny raz. Brawo !!!!! ładnie weszło! Te badziewie nawet sie nie spodziewalo ze tak ladnie go pierdolniesz. Jeszcze raz gratulacje :))

 

Brawo !!! KO i kopniak w d**e hahaha super??

 

 

 

i wiele wiele innych... miałem w humor wrzucić ale tu już temat otwarty :). To tyle z sondaży uważam :P

nie doczytałem sie jednego komentarza innego jak te powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj inne źródło do filmu, bo ten z YT już poleciał w kosmos. Albo opisz o czym był film.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj inne źródło do filmu, bo ten z YT już poleciał w kosmos. Albo opisz o czym był film.

Czarny blokuje przejazd białemu (jak mniemam polakowi, oglądałem bez dźwięku) po czym biały z kolegami wysiada i daje czarnemu w pysk, kolega poprawia kopem w lezącego.

W skrócie czarna patologia natknęła się na białą patologię + poklask reszty białej patologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Czyli jak mi się wydawało po tych komentarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny blokuje przejazd białemu (jak mniemam polakowi, oglądałem bez dźwięku) po czym biały z kolegami wysiada i daje czarnemu w pysk, kolega poprawia kopem w lezącego.

W skrócie czarna patologia natknęła się na białą patologię + poklask reszty białej patologii.

Bardzo dobre zachowanie. Props dla chłopaków.Oni rozumieją tylko siłę pięści jak widać ;)

Edytowane przez johny11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś aspiruje do bycia podobnym neandertalczykiem to jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crush: ty byś po sądach lub po policję dzwonił;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny blokuje przejazd białemu (jak mniemam polakowi, oglądałem bez dźwięku) po czym biały z kolegami wysiada i daje czarnemu w pysk, kolega poprawia kopem w lezącego.

W skrócie czarna patologia natknęła się na białą patologię + poklask reszty białej patologii.

A ty co byś zrobił? Czekał, aż czarny zacznie ci napierdzielać czymś po samochodzie i go zniszczy, albo aż wyciągnie cię z szoferki i tobie da w pysk? To była po prostu obrona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mindstorm przesłał jeszcze inny film, bo tam białoskórzy zeskakują z boku ciężarówki i odbiegają w pole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

A ty co byś zrobił? Czekał, aż czarny zacznie ci napierdzielać czymś po samochodzie i go zniszczy, albo aż wyciągnie cię z szoferki i tobie da w pysk? To była po prostu obrona.

 

On by wyszedł z samochodu i pogłaskał go po główce, ewentualnie oblał go najpierw mlekiem a potem uderzył, żeby nie było, że uderzył czarnego. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mindstorm przesłał jeszcze inny film, bo tam białoskórzy zeskakują z boku ciężarówki i odbiegają w pole.

jaki inny :). tu masz nastepny link

 

http://kryminalki.pl...rdzo-pozalowal/

 

https://imgur.com/CqkUIFy

 

http://pl.tinypic.com/r/1z3mmab/9

Edytowane przez mindstorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty co byś zrobił? Czekał, aż czarny zacznie ci napierdzielać czymś po samochodzie i go zniszczy, albo aż wyciągnie cię z szoferki i tobie da w pysk? To była po prostu obrona.

Dokładnie. Najlepiej żeby mu samochód rozwalił i jeszcze żeby go murzyn pobił to wtedy by się zachował jak cywilizowany Europejczyk.

Ta pier... poprawność polityczna już tak zlasowała ludziom mózgi, że zaczynają tracić podstawowe instynkty, jak obrona własnego mienia czy też własnego zdrowia. Chore.

Nie dawno był filmik jak Polka jechała samochodem i obległo jej samochód stado murzynów. Czuła się zagrożona, tym bardziej, że to było po wydarzeniach z Rimini. Prawidłowo pojechała prosto i zadbała o własne bezpieczeństwo.

Jesli imigrant blokuje droge, próbuje niszczyć samochód to niech się nie dziwi, że dostaje w pysk albo po prostu zostaje rozjechany.

Edytowane przez johny11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Dokładnie. Najlepiej żeby mu samochód rozwalił i jeszcze żeby go murzyn pobił to wtedy by się zachował jak cywilizowany Europejczyk.

Ta pier... poprawność polityczna już tak zlasowała ludziom mózgi, że zaczynają tracić podstawowe instynkty, jak obrona własnego mienia czy też własnego zdrowia. Chore.

Nie dawno był filmik jak Polka jechała samochodem i obległo jej samochód stado murzynów. Czuła się zagrożona, tym bardziej, że to było po wydarzeniach z Rimini. Prawidłowo pojechała prosto i zadbała o własne bezpieczeństwo.

Jesli imigrant blokuje droge, próbuje niszczyć samochód to niech się nie dziwi, że dostaje w pysk albo po prostu zostaje rozjechany.

 

I tak powinno się robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki inny :). tu masz nastepny link

 

 

W takim razie musiało mi wyskoczyć co innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On by wyszedł z samochodu i pogłaskał go po główce, ewentualnie oblał go najpierw mlekiem a potem uderzył, żeby nie było, że uderzył czarnego. :E

Poprawność polityczna poziom expert. :P

 

Dokładnie. Najlepiej żeby mu samochód rozwalił i jeszcze żeby go murzyn pobił to wtedy by się zachował jak cywilizowany Europejczyk.

Ta pier... poprawność polityczna już tak zlasowała ludziom mózgi, że zaczynają tracić podstawowe instynkty, jak obrona własnego mienia czy też własnego zdrowia. Chore.

Nie dawno był filmik jak Polka jechała samochodem i obległo jej samochód stado murzynów. Czuła się zagrożona, tym bardziej, że to było po wydarzeniach z Rimini. Prawidłowo pojechała prosto i zadbała o własne bezpieczeństwo.

Jesli imigrant blokuje droge, próbuje niszczyć samochód to niech się nie dziwi, że dostaje w pysk albo po prostu zostaje rozjechany.

Otóż to. Jak ktoś swoim zachowaniem zagraża twojemu zdrowiu, życiu, albo nawet tylko mieniu, to normalną reakcją jest, że człowiek się przed tym broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Zaraz zostaniemy tutaj porównaniu do ONR i pseudokiboli. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem w humor wrzucić ale tu już temat otwarty :).

hehe XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę zobaczyć jak gościa sponiewierali barbarzyńcy a tu tylko szybki strzał w pysk. Profesjonalnie :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crush: ty byś po sądach lub po policję dzwonił;).

A jest coś złego w sądach i policji?

W tym przypadku? Pewnie nie, a przynajmniej nie od razu.

 

A ty co byś zrobił? Czekał, aż czarny zacznie ci napierdzielać czymś po samochodzie i go zniszczy, albo aż wyciągnie cię z szoferki i tobie da w pysk? To była po prostu obrona.

Nie wiemy czy to była obrona bo kontekstu całej sytuacji nie znasz.

Po prostu nie jestem za rozwiązaniami siłowymi.

 

On by wyszedł z samochodu i pogłaskał go po główce, ewentualnie oblał go najpierw mlekiem a potem uderzył, żeby nie było, że uderzył czarnego. :E

Eee... Ale ja nie mam problemu z tym czy on jest czarny, biały, czerwony czy niebieski. To nie ma wpływu na moje działania.

Jakbym musiał to bym uderzył czarnego jak i białego. Analogicznie z rozmową.

 

Zaraz zostaniemy tutaj porównaniu do ONR i pseudokiboli. :E

Porównania nie zobaczysz bo nie jestem ani tematem, ani wami na tyle zainteresowany i jednocześnie na tyle znudzony by się zagłębiać we wcześniejsze wypociny na forum. :E

A to, że zdarzają się tutaj wypowiedzi osób popierających te środowiska chyba tajemnicą nie jest? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten film mi wcześniej wyświetliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten film to z naszego kraju?

 

W każdym razie czytałem, że imigranci znaleźli sobie nowy szlak imigracyjmy, który wiedzie między innymi przez Polskę i Ukrainę. Zresztą chyba nawet tutaj były info, że polscy pogranicznicy zatrzymali jakąś tam grupę imigrantów na jednej z granic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

W Bieszczadach w okolicach Wołosatego jest prosta droga na Ukrainę. Kilka szlabanów i mostek. Wystarczy podjechać samochodem od ukraińskiej strony, pozwolić przejść typom, gdzie po polskiej będzie stał inny samochód. Nie wiem ilu ludzi udało się tak leniwym schematem przerzucić, ale pogranicznicy zatrzymali już wiele transportów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...