Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mati345456

HTC ONE M7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję wymianę mojego obecnego telefonu i szukam czegoś do 600 zł. Na allegro natknąłem się na oferty telefonu HTC ONE M7 w cenie około 580 zł. Czas dostawy takiego telefonu jest dość długo więc na pewno jest to sprowadzane z Chin. Ten telefon bardzo mi się podoba ale tylko za taką cenę jak podałem wyżej XD. Jak myślicie, czy warto zakupić taki telefon, czy może kupić coś oryginalnego i pewniejszego w tej cenie? Tu macie link do przykładowej oferty: http://allegro.pl/htc-one-m7-bez-simlocka-gw-24-2-kolory-i5538949524.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zastanawiają takie oferty, przymierzam się właśnie do kupna telefonu, niestety z doświadczenia wiem, że jak coś jest podejrzanie tanie, to coś z tym musi być nie tak... I tu pojawia się problem, komentarze ma pozytywne, negatywne są raczej niekompetentne, najczęściej z konkretną odpowiedzią sprzedawcy. Może ktoś na forum miał już styczność z tym/ innym telefonem z tego źródła? Odpowiedzi typu: "Za taniiiieee" i wgl. są raczej zbędne, tyle może wywnioskować każdy :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że kupowanie takich przedmiotów to loteria, gdyż zawsze może coś nie działać. Nie wiem ile w tym prawdy. :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej samemu znaleźć chińczyka który sprzedaje te telefony (zwykle na aliexpressie) i kupić bezpośrednio, przynajmniej wiadomo coś więcej, i w razie problemów rozstrzygać spór bezpośrednio, a nie użerać się z biznes-januszem.

 

Sprzęt refurbished, czyli generalnie należy się spodziewać pewnych oznak użycia, oraz istnieje ryzyko że coś nie będzie działać, albo będzie, ale nie do końca tak jak powinno.

 

Z racji że mowa o M7, to istnieje realne ryzyko że dostaniesz model z fabrycznie wadliwą kamerą, która albo zaraz po przyjściu, albo z czasem da o sobie znać (więcej w google - "m7 purple tint").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są telefony wysyłane z chin. Prawdopodobnie do tego dowalą wam 23% vat. Telefon odnawiany i bez gwarancji producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx.pl jest kilka ciekawych ofert HTC ONE M7. Co myślicie na przykład o tej? http://olx.pl/oferta/htc-one-m7-srebrny-CID99-IDbkXaT.html#b43bde1913 Koszt to 700 zł, telefon jeszcze rok na gwarancji. Czy warto? A tutaj inna ciekawa oferta: http://allegro.pl/htc-one-m7-bezsimlock-bezbrandu-silver-warszawa-i5646520116.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...