Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mikoden

ja i mój pierwszy biznes

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się to jak najzwięźliej opisać :)

Otóż odziedziczyłem po swoim dziadku zestw monet kolekcjonerskich, w tym złote. Dziadek był zapalonym numizmatykiem, ma monety praktycznie z każdego kawałka świata :) Jedne są cenne, drugiej mniej cenne, a trzecie wcale. No ale w każdym razie jest ich sporo. Wpadłem na taki pomysł, żeby sprzedac niektóre egzemplarze i tym samym stworzyć sklepik internetowy dla numizmatyków. problem w tym, że nie wiem od czego zacząć... Nie wiem jak wyglądają płatności w takich sklepach, zamieszczanie produktów, itp. Przetrzepałem internety, znalazłem parę sklepów, którymi mógłbym się zainspirować i najbardziej spodobał mi się ten /ciach/ Może ktos się zna i mi podpowie - jak działa płatnośc na takich portalach, co wiąże się z założeniem sklepu internetowego? Ile mniej więcej pieniędzy potrzeba na stworzenie takeigo sklepu online? Czy mogę to zrobić we własnym zakresie?

Chcę żeby wszystko działało legalnie i prawnie. proszę kogokolwiek o jakieś wskazówki albo opinię, będę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie wiesz, to zacznij samemu szukac informacji i sie uczyc. Pozniej wroc po kilka technicznych wskazowek dotyczacych funkcjonowania sklepu online.

 

Nikt za Ciebie biznesu Ci nie rozpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...