Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pytaniee

Laptop 2w1 za okolo 1500 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad zakupem takiego gadzetu jak laptop 2 w 1 do uzytku domowego. I tutaj pojawia sie pytanie. Czy procesory typu Intel Atom czy tez Intel Pentium lub Celeron zapewniaja komfortowe przegladanie internetu na takim sprzecie ? Zdarza mi sie ze mam otwartych kilkanascie zakladek w przegladarce i mam obawy ze bedzie mulic. Z tego co kojarze to do zwyklych laptopow poleca sie miniumum procesor Intel i3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Przy kilkunastu zakładkach może być już problem. Minimum takie pentium U w laptopach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a co powiecie o Acer Switch 10E Z3735F/2GB/32+500/Win8.1 ? Warto kupic czy raczej 2 gb ram wykluczaja taki sprzet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nic nie muli a posiadam Switch 10 oraz Asusa T100. Co prawda nie otwieram KILKANAŚCIE zakładek bo nie mam takiej potrzeby ale dobijam do 6-7 i nie ma najmniejszych problemów. Nie ma też problemów aby w tle uruchomić komunikatory czy edytor tekstu. Nie czuć żadnych spowolnień objawiających się brakiem RAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...