Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mates1

Modernizacja komputera czy się opłaca.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jako że mój komputer ma już swoje lata chciałbym go zmodernizować chciałbym włożyć max z 1000 zł, oczwywiście w gre wchodzi sprzedaż aktualnych części, a prezentują się one tak

Karta graficzna: Radeon HD6570 1GB

Procesor : Athlon II x 3 350

Ram 4 GB DDR3 1333 mhz

płyta główna : Gigabyte GA- M68MT

Dsyk mam samsung 500 gb ale jego chciałbym zostawić

Zasilacz jakiś Mercury 400 W, myślałem że to no name ale czytałem dość niezłe opinie w necie, chociaż pewnie przy zmianie podzespołów mógłby nie wystarczyc...

Oczwyście części które chcę zakupić mogą być używane, chetnie poszukam okazji :D Chciałbym pograć sobie w najnowsze gierki, wiadomo że nie na high ale np takie GTA 5 mogło by ruszyć chociaż na średnich :D

Zastanawiam się co by tu zrobić , chciałbym przejść na Intela ale wydaje mi się że w tych pieniądzach może być cięzko nawet używkami, na pewno dokupic z 4 GB ramu i jakąś kartę graficzną. Jest też wyjscie zostanie na AM3 i dokupienie jakiegoś procka AMD ale tak średnio to wg mnie wygląda , bo użeram się z tymi prockami od dawna i raczej nie jestem zadowolony. Co myślicie? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję sprzedaćkartę (warta 50-70zł), procesor (ok 100zł) płytę (też chyba tyle;)) zostawić można RAM. Za 1300zł dokupujesz: http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/data__eJyrViooyk8pzS5RsopWMjU3NlTSUTIzMDMHUgZYsKmliRFIhZGBBQ4VuHGsjlJmTn5xMsgmkDWGOFTik8NrenJqXiLIcCMDsFMNcCk2MQFbY0qaBVBLiktzgZYoGRpZgoSKEksS$bOLUovBQlAB38zU4szU5Ko8iEIDPROgRHl2TmJKeE5icV4lUNRAqRYAuO9MWA**

i to jeszcze w starej obudowie może podziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...