Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SALOMN

PC do CS:GO Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile będę miał fps'ów jak podmienię na ten zasilacz i grafike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakiej grze w większości gier kilka więcej 2-7, w mniejszości gier kilka mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad kafla za 960? za 300 więcej idzie najtańszego 970 przytulić... Urwać z obudowy, chyba że koniecznie taką chcesz (bo się świeci lepiej niż choinka na sylwestra?) i wtedy myślę dołożenie ~200zł to grosze w tej kwocie. W życiu bym nie wpakował 960 w takiej cenie, szczególnie do kręconej i5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup, zainstaluj grę to się dowiesz ile będziesz miał FPS z tą kartą. Orientacyjne wartości możesz znaleźć np. w testach na PCLabie, ale ilośc klatek zależy też od innych czynników.

Ile masz budżetu i czy jesteś w stanie pójść do netpunktu Morele żeby zaoszczędzić w skrajnych przypadkach te 30zł na transporcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżetu mam od 4000 do 4500. Nie znam się na komputerach procesor będzie mi podkrecal mojego taty kolega. Poleciłbyś mi jakiego gtx 970 wybrać ale tylko nie referencyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalman Z3 pyknie. 160 vs 290zł to jest różnica w cenie.

Karta graficzna na pewno 970. 100ME lub G1 Gaming może. Oblatałem testy 970 zanim nabyłem swoją i te dwa modele jakoś najczęściej mi się rzucały w oko.

Zasilacz może http://www.morele.net/zasilacz-cooler-master-g650m-650w-modularny-80-bronze-rs-650-amaa-b1-629139/ - Ostatnio taki nabyłem po tym jak mi go polecano tutaj na forum.

Płyta główna + ram nie pomogę, bo w temacie OC jestem nieaktualny od czasów Phenoma II i Core2Quad.

 

No i by wyszło 4550. Jak z tego urwać może ktoś jeszcze podpowie. W tej cenie szkoda nie brać 970. Chociaż jak teraz patrzę, to wydaje mi się, że kiedyś się mniej płaciło za topowe komputery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle jest w tych zestaw podanych przez niego ze mam nie czytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...