Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Firekage

[SPRZEDANE]MSI GTX 960 wersja 100 ME

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam na sprzedaż GTX 960 w podanej w temacie wersji. Karta na gwarancji od sierpnia na f-imiennej na mnie. Całość, komplet producenta.

 

770+KW, bez kodu nvidii. Wersja półpasywna, ta zielona, z backplate na rewersie.

 

Pozdrawiam.

 

Ps - można negocjować. Leży nieużywana obok. Zdjęcia mogę posłać na emaila - jeśli macie możliwość odbierania zdjęć wielkości około 40MB.

 

 

Do kolegi niżej - najtaniej możesz kupić wersje od Palita, bądź białego Armor'a od MSI (wg. pokazywarek itd. jakieś mniejsze sklepy oferują to niby za 830...więc atakować możesz). Nie porównuj ze sobą tych kart bo to zupełnie inna liga. W kwocie w której podajesz, kupujesz NAJTAŃSZE, słabo wykonane GTX'y bez m. in. szyny wzmacniającek PCB karty po to, aby ta, z racji wagi, nie opadała w slocie i nie naprężała się. Pomijam kwestię backplate bo ta również ją ma. O ciszy i trybie półpasywnym nie wspominam przez grzeczność.

 

Ps - temat nie służy gawędziarstwu i wierz mi, że klientów i chętnych na tą kartę mam całą wręcz masę, łącznie z kwotami wynoszącymi 750 z odbiorem osobistym, więc klienci są nią zainteresowani bo najwidoczniej wiedzą co sprzedaje, a co chcą kupić - dobrze kupić.

 

BTW rachunku - paragon po czasie tak blaknie, że do niczego się nie nadaje. To jest drukowane na taśmach termoczułych i światło je zwyczajnie niszczy.

 

 

Do zamknięcia.

 

 

@pwil - właśnie dlatego...temat został odpowiednio oznaczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu negocjować jak nowe są po 860 - gra o wartości 120zł = 740 z pełną gwarancją. A ciebie odliczając wat karta pewnie kosztowała 740/1,23 = 601 :D (bo mnie tyle wyszła a jeszcze była w przypadku mojej myszka która popchnołem za 80zł :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale napisał że faktura imienna to nie wiem czy vat odliczał. też zawsze biorę imienną bo rachunek łatwiej zgubic - a nie prowadzę działalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może i tak

pozatym widzę że teraz te karty podskoczyły do 900zł i gry darmowej na morele już nie ma

 

edit

msi armor tryb półpasywny również posada.

nie widzę potrzeby montowania płytki z tyłu gdyż wg. mnie przerost formy nad treścią.

Podkręcanie 1550/2050 więc podejżewam że one tylko wyglądaem się różnią i bazowymi taktami które sobie ręcznie zmienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy w temacie używek, więc zapytam - nie ma problemów z gwarancją, jeśli jest faktura na inne nazwisko? Ile szacunkowo wyniesie wysyłka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu, problem jest tylko z gwarancją zotaca (dodatkowa 3 letnia gwarancja po rejestracji na stronie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps - temat nie służy gawędziarstwu i wierz mi, że klientów i chętnych na tą kartę mam całą wręcz masę, łącznie z kwotami wynoszącymi 750 z odbiorem osobistym, więc klienci są nią zainteresowani bo najwidoczniej wiedzą co sprzedaje, a co chcą kupić - dobrze kupić.

 

Opłaca się dla tych 20pln (lub mniej) bawić się w pakowanie i wysyłkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...