Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gregoryfx

[Zamknięty]Oryginalne karty pamięci Samsung EVO+ 32GB 80 MB/s microSD - najlepsza cena!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na sprzedaż oryginalne karty pamięci Samsung EVO+ 32GB 80MB/s w wersji microSD.

Karty są nowe, ale wysyłane w opakowaniach zastępczych. Karty są sprawdzane program H2testw, aby potwierdzić ich oryginalność, oraz wysoką prędkość.

 

Cena: 41zł

 

Parametry według producenta:

 

Odczyt: 80MB/s

Zapis: 20MB/s

 

Rzeczywisty test przez program H2testw

 

http://www41.zippyshare.com/v/1W1wKPrz/file.html

 

Przy zakupię większej ilości - rabat, negocjacja cen (w zależności od ilości sztuk)!

 

 

Koszty wysyłki: list polecony priorytetowy: 6zł, list polecony ekonomiczny: 5zł.

 

Zapraszam do kupna, jestem od dawna na forum, mam dobrą opinie tak więc gwarantuje 100% zadowolenia z produktu i przeprowadzonej transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędkość zapisu: 20 MB/s

 

Aukcja Allegro nie ma problemu, tylko trzeba doliczyć 6% prowizji od ceny produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż te testy i nie pisz posta tylko edytuj 1 post bo temat poleci do kosza

 

Tyle lat na forum i niewie :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie posiadam większych pojemności, gdy takowe będę posiadał niezwłocznie dodam do oferty :)

 

Koszty przesyłki: list polecony priorytetowy: 6zł, list polecony ekonomiczny: 5zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie posiadam większych pojemności, gdy takowe będę posiadał niezwłocznie dodam do oferty :)

 

Koszty przesyłki: list polecony priorytetowy: 6zł, list polecony ekonomiczny: 5zł.

 

Podeslij nam linka do aukcji allegro, ja sie skusze na pewno. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...