Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sosnax

MSI Z87-G43

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szarpnalem się na aktualizację do win10 i niestety stery od grafiki nie skalowaly mi obrazu w CS:Go. Przeczytałem na reddit, że trzeba wgrać starsze stery do win 8.1, ale wcześniej usunąć stare przez program Display Driver Uninstaller. Gdy go odpaliłem, program poinformował, że trzeba zrestartowac kompa bo czekają aktualizacje. Tak też zrobiłem (to był pierwszy restart po instalacji nowej windy) i zauważyłem, że na starcie nie pojawia się logo msi, ani żadne info dot bootowania HDD etc. System się ładnie odpalił, uruchomiłem DDU i wyskoczyło okienko ze zalecane jest odpalenie systemu w trybie awaryjnym. Zaakceptowalem, system zaczął się restartowac i... Tyle, black screen i zero rzeczy na monitorze. HDD się kręci, optyka myszki tez. Odpinalem HDD i nadal ciemno, wycigalem baterie CMOS i tez nic. Nie wiem co można jeszcze zrobić :/ Myślicie, że uwalilem jakoś mobo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co pamietam nie mam ustawionego USB jako pierwszy boot. Mam wtedy odpiac HDD i powinno go zassac czy jest jakas opcja ubuntu, ktora wymusza bootowanie z USB jako priorytet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...