Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zigu17

Kończy mi się umowa, co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Kończy mi się umowa z orange i zamierzam przedłużyć. Nie chce dopłacać więcej do telefonu niz 700zł, dlatego rozglądam się w telefonach za ok 2000zł

To czego potrzebuje:

 

* Duży, dobrej jakości wytrzymały i czuły wyświetlacz (5-6 cal )

* Szybkość działania

* Android

* Dobry aparat

* Prostota

 

Logiczne rozwiązania, brak miliona aplikacji. Telefon będzie używany do pracy; kalendarze, wysyłanie maili, modyfikowanie wiadomości, tabelki etc, czasami zrobie jakieś zdjecie dokumentu- musi być czytelne, pojade z nim na gpsie, czy sprawdze coś szybko w internecie

Moim faworytem jest LG G4, ew myślałem o jakimś HTC - ta marka zawsze mnie pozytywnie zaskakuje. Nie proponujcie mi telefonów na windowsie- od razu mówie nie, sceptycznie podchodzę teżś do wszelkiej maści samsungów, po 2-3 miesiacach zawsze mi strasznie zamulały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jaki chcesz plan abonamentowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bierz G4. Niestety ale snapdragon 810 którego to znajdziesz m.in w HTC One M9 i Xperia Z3 to średni wybór..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z3 ma Qualcomm Snapdragon 801 8974AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić telefon w Teletorium czy Media Markt i wziąć tańszy abonament. Jak sobie podliczysz spłacany telefon w abonamencie wychodzi drożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie policzyłem i sprzedając telefon, który dostałem w orange wyszło mi 15zł za miesiąc w abonamencie na 2 lata bez limitu i 1,5GB internetu. Nadal uważasz, że bardziej opłaca się kupić osobno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił Samsung Galaxy Note 4. Telefon jest świetny do pracy, na jego ekranie przeglądanie internetu to czysta przyjemność. Ogólnie Samsungowe amoledy to najlepsze obecnie ekrany. Jeśli nie zaktualizujesz z androida 4.4 do 5.1, to nawet będziesz mieć świetny czas trzymania na baterii, niestety lolipop strasznie psuje tę baterię, a na kitkacie użytkownicy byli bardzo zadowoleni. Tylko polecam wersję z exynosem, bo jest wydajniejsza od snapdragona. Aparat robi wspaniałe zdjęcia, tylko zdjęcia nocne są odrobinkę gorsze od Galaxy S6 i LG G4, ale w ciągu dnia jest to zdecydowane podium wśród telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybrałem z tych wymienionych iphona 6 (bez plusa) 128 GB :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

* Duży, dobrej jakości wytrzymały i czuły wyświetlacz (5-6 cal )

* Szybkość działania

* Android

* Dobry aparat

* Prostota

 

 

Czyli na pewno znalazłeś telefon, który spełnia Twoje wymagania :P Ale jeśli w dobrej cenie (czyli rzeczone 2000zł), to gratuluję wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na pewno znalazłeś telefon, który spełnia Twoje wymagania :P Ale jeśli w dobrej cenie (czyli rzeczone 2000zł), to gratuluję wyboru :)

 

w cenie też się nie zmieściłem :D Z aparatu akurat jestem bardzo zadowolony, świetna stabilizacja obrazu. Dużo lepsza niż w takim Galaxy s6. Fakt przydało by się więcej mpx, ale i tak zdjęcia robi świetne. Szybkość działania i czułość ekranu też spełnia moje oczekiwania. Jedynie co to mógł by być ciut większy. ( 6+ jest jednak za duży jak go trzymałem w dłoni, 5-5.2cal było by idealnie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...