Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cycu2007

[Zestaw] 3200zł Gry / gotowy zestaw - nie składak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do kupienia gotowy komputer stacjonarny (cały zestaw, nie do złożenia - produkt finansowany i muszę się rozliczyć z niego jako całości).

Cena komputera to max 3200 zł (z wliczonym już ewentualnym kosztem wysyłki)

Podzespoły mogą być bardziej ukierunkowane pod gry - karta graficzna GeForce, procesor Intela chyba że AMD będzie wydajniejszy. Dysk zwykły HDD.

Zależy mi też aby była karta wifi zamiast zwykłej sieciowej. Windows i tak dokupuje osobno więc nie jest potrzebny.

Potrzebuję też faktury VAT ale to akurat zawsze można dopytać.

 

Dziękuje z góry za propozycję ofert (najlepiej allegro albo zwykły sklep).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz osobą które to finansują, że komputery z alledrogo są nie opłacalne i złożone z niskiej jakości części (nawet odpadków posprzedażowych). Na morele masz opcję złożenia i kod dzięki któremu zrobisz to za darmo: O6A2MVKEK1 lub W3FHN58JFW. Moja propozycja: http://www.morele.net/inventory/info/bdJ4R7/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz osobą które to finansują, że komputery z alledrogo są nie opłacalne i złożone z niskiej jakości części (nawet odpadków posprzedażowych). Na morele masz opcję złożenia i kod dzięki któremu zrobisz to za darmo: O6A2MVKEK1 lub W3FHN58JFW. Moja propozycja: http://www.morele.net/inventory/info/bdJ4R7/

 

Na moje oko sponsorem jest nie osoba a instytucja, więc raczej twoje argumenty do nich nie trafią.

 

Ja bym podzwonil po sklepach i zapytał czy na fakturze skladak ujeliby jako cały zestaw. Problematyczne mogłyby być działania gwarancyjne, ale chyba warto zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko sponsorem jest nie osoba a instytucja, więc raczej twoje argumenty do nich nie trafią.

 

Dokładnie, a konkretnie Urząd Pracy to finansuje, ale dobra myśl. Może ktoś jeszcze w między czasie coś zaproponuje. Niemożliwe żeby wszystko na allegro było szrotem (a może? :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a konkretnie Urząd Pracy to finansuje, ale dobra myśl. Może ktoś jeszcze w między czasie coś zaproponuje. Niemożliwe żeby wszystko na allegro było szrotem (a może? :E )

Jak zazwyczaj przeglądam allegro to zdarzy się tam jedna - dwie dobre oferty za około 4k, a i tak kupując kompa oddzielnie jest on wart nawet ponad 500 zł mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kwota przeznaczona na ten cela jest dokładnie określona i to tylko 3,2k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak użyjesz kodu na darmowy montaż wyjdzie poniżej 3,2k ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kwota przeznaczona na ten cela jest dokładnie określona i to tylko 3,2k.

Jak teraz na szybko przeglądnąłem oferty to są tylko komputery jakiejś tam trysji i innych firm na jej poziomie, a jedyne lepsze to były x-kom tesle, ale i one nie były opłacalne bo kosztowały 3200 zł i miały w sobie gtx 750 ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...