Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wyimaginowany Wirtuoz

[Zamknięty][Sprzedam] Podzespoły z wydajnego pc !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na sprzedaż oto te podzespoły na gwarancji.

Obudowa - Xpredator x1 Aerocool White - stan idealny cena 150zł do negocjacji (orginalne pudełko)

Procesor - AMD FX 8350 8 rdzeni po 4,1 - stan idealny cena 500zł do negocjacji (orginalne pudełko oraz chłodzenie itp)

Chłodzenie - Noctua nh-d14 - stan idealny cena 200zł do negocjacji (pudełka akurat od tego nie mam)

Płyta głowna - Asrock 970 Extreme 3 r2.0 - stan idealny cena 200zł do negocjacji (orginalne pudełko i reszta głupot)

Karta Graficzna - Asus GeForce GTX 660TI OC - 3gb - wersja limitowana (różni się od normalnej wersji) - stan idealny cena 700zł do negocjacji (orginalne pudełko , kable itp)

Zasilacz - BeQuit 630w - stan idealny cena 200zł do negocjacji ( orginalne pudełko i reszta głupot)

Dysk - WD GREEN 500gb - stan idealny 100zł ( brak pudełka )

Dysk 2 - SSD Plextor 256GB M6P - stan idealny używany sporadycznie jako dysk przenośny posiadam takżę adapter na sprzedaż (dodatkowa cena), cena za dysk ssd 350zł do negocjacji.

 

 

NIE ODOPOWIADAM NA WIADOMOŚĆI TYPU: " E ile chcesz za procek " :)

WSZYSTKIE OFERTY PROSZE SKŁADAĆ NA PW LUB NA MAIL : bakmichu@gmail.com, ewentualnie kontakt telefoniczny lub sms 733601213.

Jestem z okolic Częstochowy a Działoszyna.

Możliwość odbioru osobistego lub nadanie kurierem. Także możliwość allegro lecz doliczana jest prowizja.

 

Wrzuć smart ssd.

 

a0wcqx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałbym się nad SSDekiem ale za tę samą cenę znacznie bardziej przemawia do mnie nowy Crucial, niż ten Plextor. Podobnie z kartą graficzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz za 150zł mogę kupić daj znać jak będziesz chciał za tyle puścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jest promka na lords of the fallen, pytanie mam, ile zajmuje przejscie tej gry, moze nie na 100 procent, no ale raczej tak zaglądając wszędzie i nie będąc zbyt dobrym w soulslikei
    • Odnoszę się do testu AORUS'a https://tftcentral.co.uk/reviews/gigabyte-aorus-fo32u2p Będzie dostępne dla wszystkich do przeczytania za kilka dni ponieważ na obecną chwilę recenzje mogą przeczytać patronaci z early access. I sam się może w końcu przekonasz.   Oni ze sprzętem potwierdzają to co powtarzam już kilka razy - dałem ci nawet kilka wykresów oraz cytat odnośnie HDR z tej recenzji, @MSky7 potwierdza nawet z jego "lux sprzętem" gdy sam zaczął badać temat ale nie wiem czemu cały czas idziesz w zaparte i chowasz głowę w piasek.
    • Mogą być wydane na rozwój firm, które na tym eksporcie zarabiają, tym samym na tworzenie nowych stanowisk pracy. Opłaca się importować technologię, bo to też rozwój. Import towarów i siedzenie we własnym grajdołku z daną pulą pieniędzy, którą poszerza się wyłącznie przez dodruk prowadzi do wewnętrznej dyktatury ekonomicznej i do zubożenia społeczeństwa. W sumie coraz częściej potwierdza się to co pisałem, że moim zdaniem ekonomiczne poglądy oparte na poglądach Konfederacji to kapitalizm w najgorszej formie skupiający się tylko na dwóch klasach: bogatych i biednych, gdzie biedni będą ekonomicznymi niewolnikami bogatych.  
    • Teoretycznie pozwala Ci to na przenoszenie windowsa na kolejny komputer. Ogólnie przy reinstalacji systemu powinno złapać klucz z płyty głównej, ale dodałbym jego numery przy sprzedaży. Windows 11 na dysk HDD to musi być męczarnia  
    • Jak nie masz spadków poniżej 200 to nie ma tematu ale 75hz w csie to jest dramat + ta gra działa zle na wszelkiej synchronizacji i po prostu bez gra się najlepiej przynajmniej tak było w cs go  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...