Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Creat

1 rozgrywajacy [po zlamaniu reki przez Zagumnego]


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mysle ze w obecnej sytuacji mimo wszystko wujek [tzn. Woicki]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miło by było stalmacha na parkiecie widzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie teraz powinien zagrac Stelmach. Tylko dlaczego Zagumny musial sobie reka lamac, DLACZEGO!?!? Chociaz mimo wszystko Stelmach niewiele tylko ustepowal Zagumnemu, wiec jakos to bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wątpie zeby Lozano zmienił teraz decyzje i powołał Stelmacha...ale kto wiem, chyba jest najlepszy z tej trójki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma chociaz odrobine rozumu to mimo wszystko powola Stelmacha, nioe oszukujmy sie pozostala dwojka odstaje od niego poziomem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stelmach... Chociaż znając Lozano to szanse na to są minimalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo pytanie jest źle skonstruowane :)

kazdy chcialby zaglosowac na Stelmacha ale moim zdaniem Lozano nie zmieni decyzji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak... wiadomo ze Stelmach jestz tej 3 najlepszy ale do kadry tak szybko nie wroci, moze po ME...a to ze Zagumny jest kruchy ja paluszki lajkonik :E wiadomo nie od dzis niestety - a szkoda bo mial naprawde dobry sezon...ale nam sie kadra rozsypala... a do tego dodac ze Świderski jest bez formy a Gruszka ma zerowe przyjecie... to szostka bedzie taka: Woicki :E [ew.Zygadlo], Gacek, Grzyb [ew.Plinski], Gołaś, Winiarski, Murek, Szymanski [ Wlazly nic ostatnio ciekawego nie zareprezentowal...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko Stelmach. ME to nie czas na eksperymenty z nowymi zawodnikami w kadrze.

Chociaż przyznam szczerze, że gry Woickiego nie znam w ogóle i trudno mi powiedzieć, jakim jest rozgrywającym.

Kadra jest w rozsypce, nie widzę tych mistrzostw, oj nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne wieści:

 

"Paweł Woicki zajmie miejsce kontuzjowanego Pawła Zagumnego w kadrze na wrześniowe mistrzostwa Europy. Rozgrywający Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa przebywa obecnie z kadrą B na Uniwersjadzie w Izmirze. Do pierwszej reprezentacji dołączy zaraz po powrocie z Turcji, we wtorek 23 sierpnia rano."

 

O tyle dobrze, że ostatnio grał, a więc nie będzie wyciągnięty z jakiegoś letargu i przestoju. To wielka szansa dla niego, wielka.

 

Creat, opowiedz nam coś o Woickim, bo na pewno dobrze znasz jego styl gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można się pocieszać że rosjanie po meczach z nami chwalili nas za to że nie widać różnicy między postawowym składem, a rezerwowymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woicki [ps.Wujek] jest bardzo dobrym rozgrywajacym ma niespelna 22 lata, bardzo szybko wystawia...chyba czasami za szybko, ale dzieki temu gubi zupelnie blok, nie ma kompleksow, jedyna wada jest wzrost...zaledwie 183cm co daje przewage w bloku i ataku dla przeciwnika...Woicki jest o niebo lepszym rozgrywajacym niz Zygadlo i to wie chyba kazdy w Częstochowie, gdzie obaj grali. Ales :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam ze ma fajna zagrywke [potrafi asa przylozyc] chyba ma lepsza od Stelmacha i Żygadly

 

jego zdjecia: ten w srodku z "7" 9321.1.jpg

9326.1.jpg

9453.1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie za te mistrzostwa Lozano oberwac... Chociaz ja tez jeszcze nie widzialem Woickiego w akcjii wiec nie wiem jak gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze sie za te mistrzostwa Lozano oberwac... Chociaz ja tez jeszcze nie widzialem Wojcika w akcjii wiec nie wiem jak gra.

yyyyyyyyyy jakiego Wojcika?? Woicki!.... a swoja droga to dla Lozano z nieba spadla ta kontuzja Zagumnego... ma na co zwalic [zalozmy] niepowodzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Woicki [ps.Wujek] jest bardzo dobrym rozgrywajacym ma niespelna 22 lata, bardzo szybko wystawia...chyba czasami za szybko, ale dzieki temu gubi zupelnie blok, nie ma kompleksow, jedyna wada jest wzrost...zaledwie 183cm co daje przewage w bloku i ataku dla przeciwnika...Woicki jest o niebo lepszym rozgrywajacym niz Zygadlo i to wie chyba kazdy w Częstochowie, gdzie obaj grali. Ales :E

Brzmi bardzo dobrze, zresztą to nie jest przecież przypadkowo wybrany człowiek. Musi mieć swoje walory. Pytanie, czy uda mu się zgrać z ekipą. Zauważmy, że np. Zagumny i Wlazły nie zawsze się rozumieli, a grali ze sobą kilka turniejów (Liga Światowa, eliminacje do MŚ, Memoriał). To wszystko jest długim procesem i nie boję się o to, że Woicki zagra źle, tylko o to, że nie będzie miał dobrej komunikacji z resztą załogi na boisku.

 

a swoja droga to dla Lozano z nieba spadla ta kontuzja Zagumnego... ma na co zwalic [zalozmy] niepowodzenie...

Nie mów tak. To takie... niesportowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze sie za te mistrzostwa Lozano oberwac... Chociaz ja tez jeszcze nie widzialem Wojcika w akcjii wiec nie wiem jak gra.

 

jak juz cos to Stelmachowi, Kadziewiczowi i Ignaczakowi bo to ich wina :P pan Lozano nieubłagalny jak widać.. teraz juz niestety musi byc konsekwentny, jak to mawiał były premiem Leszek Miller, mężczyzne poznaje sie nie po tym jak zaczyna tylko po tym jak konczy, wiec poczekajmy na koniec mistrzostw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto, co powiedział Paweł Woicki:

Teraz, w momencie kontuzji Zagumnego, zdecydowanie pierwszym rozgrywającym będzie Łukasz Żygadło. On już ma swoją markę, gra za granicą i ma swój poziom. Cieszę się, że trener Lozano mnie nie przekreślił, ale też nie miał ku temu powodów.

 

Wy też uważacie, że w podstawowym składzie zagra Żygadło, a nie Woicki? Bo szczerze mówiąc to ostatnie doniesienia sugerowały co innego. Albo to Woicki taki skromny, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oto, co powiedział Paweł Woicki:

Teraz, w momencie kontuzji Zagumnego, zdecydowanie pierwszym rozgrywającym będzie Łukasz Żygadło. On już ma swoją markę, gra za granicą i ma swój poziom. Cieszę się, że trener Lozano mnie nie przekreślił, ale też nie miał ku temu powodów.

 

Wy też uważacie, że w podstawowym składzie zagra Żygadło, a nie Woicki? Bo szczerze mówiąc to ostatnie doniesienia sugerowały co innego. Albo to Woicki taki skromny, hehe.

 

bedzie rozgrywal Zygadlo - sam tak na polsacie powiedzial... ale po 1 meczu to sie zmieni... on jest po prostu slaby - tak jak cala turecka liga...

 

Oj sorry przekrecilem :P . Kazdemu czasem zdarza sie blad nie :D ?

no spoko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na onecie wyczytalem ze Lozano chcial powolac najpierw za Zagumnego...................Neroja ze Skry II Bełchatow (Seria B)... ale nie udzielono mu zgody...[to jest jakas paranoja...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego ^, to prawda. Średnio mi się podoba to, jaką rolę odgrywa w doborze kadry sympatia/antypatia do zawodników. :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to juz, niestety jest... A Lozano nie stanowi wyjatku od reguly jak widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...