Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mizdzon

Słuchawki nauszne za około 200zł do muzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję nowych słuchawek nausznych za około 200zł głównie do słuchania muzyki. Jeśli chodzi o gry to jest to sprawa raczej drugorzędna bo nie są one za bardzo wymagające jeśli chodzi o dźwięk, natomiast jeśli chodzi o muzykę to powiem tak, żadnym melomanem nie jestem i super sprzętu nie mam (zintegrowana karta dźwiękowa), ale chciałbym, żeby dźwięk był dobry, na ile jest to oczywiście możliwe w moim przypadku. Dotychczas używałem słuchawek takstar ts-671 i spisywały się bardzo dobrze, ale od jakiegoś czasu coś pierdzi w lewej słuchawce do tego kleiłem je już kilka razy przez co nie są już tak komfortowe w użyciu. Ciężko jest mi sprecyzować jakich gatunków muzyki słucham ale raczej jest to głównie rock. Bardzo zależy mi na wygodzie gdyż spędzam przy komputerze po 10 godzin dziennie. Dobrze by było, żeby pady były wykonane z jakiegoś miłego w dotyku materiału tak jak w tych takstarach, z doświadczenia wiem, że w upalne dni te skóropodobne nie spisują się najlepiej.

Zastanawiam się czy po prostu nie zdecydować się na kolejne takstary ts-671, czy warto rozpatrzyć jakieś inne propozycje w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer Kraken super sprawuja sie do muzyki, warto doplacic do wersji chroma (ja zaluje ze tego nie zrobilem) bo podobno jest mocniejszy bass i mozesz sobie zmieniac kolory podswietlenia, ja mam i polecam i wszelkie superluxy odradzam bo to wyglada jak g :kwiatek: o (np. te cale hd681) a wiec pewnie gra tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Krakeny wyglądają jak g :kwiatek: o, przy czym jeszcze gorzej grają. Najlepiej wypowiadać się jak nie ma się zielonego pojęcia! :thumbup:

 

Jeśli Taksy TS-671 odpowiadały dźwiękowo to bym w nie znów uderzył, ew. spróbować innej sygnatury dźwiękowej, jeśli chce się jakiejś odskoczni. W pomocy określeniu sygnatury dźwiękowej zachęcam udać się do przyklejonego poradnika mego autorstwa, a w którym również widnieją polecane modele. Co prawda muszę go zaktualizować, ale niewiele się zmieniło. Na tą chwilę w tej półce cenowej dorzuciłbym jeszcze SHP5000 od Omnitronica - tańszy rebrand Takstarów HD6000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, TS671 nie mają konkurencji do 200zł jeśli chcesz podobne brzmienie.

 

Osobiście do rocka wolałbym Hi2050, ale to już kwestia preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...