Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lucky512

[Chłodzenie] Wydajne, 150-200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam niezłego chłodzidła które podoła z ciepłotwórczym i7 920 który będzie leciał na 4Ghz+(+HT). Cena to od 150 do 200 chociaż jak to większość woli "jak najtaniej" oraz by mieściło sie do Z3 Plus. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I obydwa będą chyba za słabe do schłodzenia tego piekarnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo grandis xe1236 albo macho rev.b - zależy jakie masz pamięci na mobo :Up_to_s:

Miałem nadzieje że masz sokoli wzrok widząc sygnaturę. Eh.

Pamiątki to zwyczajne GoodRAMy, posiadają radiator na wysokości PCB ramu więc praktycznie wysokość sie nie zmieniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 200-220 zł dostaniesz używaną Noctuę NH-D14, która na styk wejdzie do tego Z3 - to najwydajniejsze rozwiązanie w tym piekarniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieje że masz sokoli wzrok widząc sygnaturę. Eh.

Pamiątki to zwyczajne GoodRAMy, posiadają radiator na wysokości PCB ramu więc praktycznie wysokość sie nie zmieniła.

wolę zapytać ;) , bo często już tak było, że to co w sygnie, to stary sprzęt, w trakcie wymiany, albo pytanie jest o "sprzęt dla znajomego" itp.

staram się nie wnikać w kwoty i proponuje to, na co daną osobę stać - żeby budżetu nie na ciągać, ale szczerze powiem, że z nowych za 200pln ciężko o coś dobrego do schłodzenia starej i7-ki...z używek, to faktycznie, nhd-14 bedzie :thumbup:

 

ps. gdybyś ht wyłączył, to wtedy i o chłodzenie łatwiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolę zapytać ;) , bo często już tak było, że to co w sygnie, to stary sprzęt, w trakcie wymiany, albo pytanie jest o "sprzęt dla znajomego" itp.

staram się nie wnikać w kwoty i proponuje to, na co daną osobę stać - żeby budżetu nie na ciągać, ale szczerze powiem, że z nowych za 200pln ciężko o coś dobrego do schłodzenia starej i7-ki...z używek, to faktycznie, nhd-14 bedzie :thumbup:

 

ps. gdybyś ht wyłączył, to wtedy i o chłodzenie łatwiej ;)

A te HT niby coś odejmie skoro na obecnym chłodzeniu i tak potafi dobić do 85-95 stopni bez róźnicy czy jest HT czy też go nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłączenie ht powinno pomóc w zbiciu temp., ale na chłodzeniu pokroju themisa tego nie zobaczysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzacie z tymi pierkanikami

 

mam walsnie w3520 na tr 120a i dziala bez problemu na 4,2ghz temp w grach dobijaja do max 70*C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dalej szukasz chłodzenia mam na sprzedaż noctua nh-d14. Sprzedaję box tylko bez pasty chociaż o ile dobrze pamiętam to jeszcze gdzieś ją mam. Tylko chyba jest już "stara". Wentylatory są niezmieniane ale z nimi jest wszystko ok. Chodziły 4 lata na 900rpm. Chcę za nią 150pln + koszty wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...