Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nawo

Brutus M25 - śruby do wentylatorów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

kupiłem dość tanio używanego Brutusa w świetnym stanie, problem w tym, że nie mam śrubek do wentylatorów montowanych na górze i przodzie obudowy (pomijając te które są użyte w fabrycznie montowanych). Sprzedający prawdopodobnie nie będzie miał tych śrubek. Jest możliwość zamówienia gdzieś ich czy coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam wentylator mocuje się od spodu na długie śrubki? To nie są standardowe śrubki M4x30 albo M5x30?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak od dołu się montuje. Właśnie nie jestem pewny jakie to śrubki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd ta pewność :P masz taką obudowę ?

 

poza tym na górze są inne, znacznie węższe gwinty od tych z przodu, nawet chyba węższe od tych w kołkach dystansowych pod MoBo :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd ta pewność :P masz taką obudowę ?

 

poza tym na górze są inne, znacznie węższe gwinty od tych z przodu, nawet chyba węższe od tych w kołkach dystansowych pod MoBo :hmm:

 

pewność stąd, że dokładałem wentylatorów do pc złożonego w tej skrzynce...ciężko takie śrubki dostać, możesz ew. małym wiertełkiem poszerzyć otwory, tak, żeby weszły standardowe, krótkie wkręciki od wentylatorów - przykręcisz je wtedy od góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no i problem rozwiązany :thumbup:

 

ps. ja szukałem w osiedlowym "żelaznym",(nie bede przecież płacił za wysyłkę więcej, jak za sam towar ;) ), tak małych nie mieli, więc musiałem użyczyć śrubek ze swojego składziku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, poszukam takich na mieście, jak nie będą mieli to zamówię na alledrogo

 

dziękuję wszystkim za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...