Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Darth_Revan

Konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie konta PSN używanego na 2 konsolach.

Mam PS3 i PS4 oraz swoje główne konto.

Znajomy ma PS3 i podałem mu kiedyś dane to tego konta by mógł sobie korzystać z gier, które na nim mam.

Kolejny znajomy chciał się kiedyś również na to konto zalogować, ale cały czas występował jakiś błąd podczas logowania (czy to związane jest z tym, że 2 konsole uzywają tego konta ? ).

Kumpel, który ma PS3 nie chce juz korzystać z konta i konsoli (sprzedaje ją). Z kolei kolejny znajomy, który kupił niedawno PS4 chciałby korzystać również z mojego konta. Czy w takim wypadki kumpel, który ma PS3 musi usunąć mój profil z konsoli ?

Jeżeli ma usunąć czy robi się to po prostu poprzez zalogowanie na dany profil, naciśnięcie trójkąta i usunięcie profilu ?

Troszkę namieszałem, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to zasada jest taka:

 

Konto PSN - może być na 2 konsolach PS3 - jako aktywowane.

 

Wtedy możesz ściągać i grać w gry niezależnie na którym koncie konsoli. W tym celu musisz dokonać aktywacji konsoli, jest to gdzieś w opcjach (z głowy nie pamiętam).

 

Twojemu koledze nie działa, bo nie da się aktywować kolejnej konsoli.

 

W tym celu musisz dezaktywować którąś z konsol PS3 - albo przez system PS3 albo stronę internetową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dezaktywacja polega na usunięciu profilu z jednej konsoli czy to całkiem inna bajka ?

 

Druga sprawa, zasada 2 kont działa tak samo na PS4 ?

Czyli kolega może założyć kolejny profil z moimi danymi na swojej PS4 aby pobrać gry, które mam na swoim koncie ? (Oczywiście rozumiem, że po dezaktywacji mojego konta na PS3 pierwszego kumpla) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...