Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BaraninaNaGrubym

Xperia P- Padnięty digitizer czy może płyta główna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, kiedyś a właściwie mam xperie P która leży ponad rok nie dotykana bo wystąpiło w niej zjawisko nagłego zgonu, pewnego ranka ekran telefonu miał słaby kontrast a dotyk nie działał, próbowałem zresetować ale telefon już nie wstał, przeinstalowałem androida, telefon nie wstawał, nie ruszałem go ponad miesiąc i podłączyłem pod ładowarke i telefon się obudził ale ekran był ciemny i dotyk nie działał i tak od roku go nie ruszam a bardzo miło wspominam używanie tego telefonu i teraz się zastanawiam czy go sprzedać czy go naprawić, ekran można kupić nawet za 50zł ale czy aby na pewno padł w niej ekran... telefon po wpięciu do komputera niby coś tam chce zdziałać bo ekran podświetla się tylko nie wyświetla nic tylko się "aktywuje" komputer telefon wykrywa bo to słychać ale nie można przeglądać zawartości (z tego co pamiętam to trzeba było wybrać opcje transmisji danych w telefonie po wpięciu pod USB) są jakieś spece od telefonów i mogą mi podpowiedzieć co zrobić? jeśli to faktycznie byłby ekran to naprawiłbym od razu... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj do Teletorium, niech zdiagnozują problem, wtedy zdecydujesz co dalej, naprawiać czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...