Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bolo1991

Problem z karta HD7850

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam pewien problem , sytuacja jest taka że posiadam płyte głowną Asus P5K i miałem na niej karte graficzną 9600 GT NVIDIA , ale dzis kupiłem karte graficzną HD7850 i problem jest taki ze po podlaczeniu jej nie widac w ogole nie chodzi slychac jedna dlugie pikniecie i 3 krotkie co oznacza blad karty graficznej , ta nowa karta na innym kompie chodzi. Co jest grane panowie ? Bios zainstalowany wersja najnowsza ostatnia z 2008 roku . Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz markowy OCZ 550 W wyczytalem ze moja plyta moze posiadac pci ex 1.0 i moze nie działac prawda to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz markowy OCZ 550 W wyczytalem ze moja plyta moze posiadac pci ex 1.0 i moze nie działac prawda to ?

 

 

jest to mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiołeś wtyczkę 6pin ? Możliwe były takie przypadki że grafiki pod pcie 3.0 nie działały na pci 1.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bios zaakualizowany do wersji 0201 nie widze nowszej ... nie jestem taki lewy zeby wtyczi zasilajacej nie podpiac . No i panowie jak nie bedzie czytalo co teraz wymiana plyty glownej ale troche to lipowate bo wiaze sie to pewnie z wymiana procka tez czy da sie jakos to ogarnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek jest E6550 i nie bardzi mi sie usmiecha wymieniac wszystko narazie bedzie jakas tania plyta z pci-e 2.0 bo na takim juz powinno chodzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek słaby 2 rdzeniowy , do tej grafiki to kiszka i jeszcze stery trochę go ud.pią , z 2.0 powinno działać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale plyta musiala by byc na socket 775 a nie ma nic na ta plyte sensownego juz z procka poniewaz to jest stare gniazdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie trzeba wymienić płytę na jakaś z pci 2.0 , procki 4 rdzeniowe pod tą podstawkę to najtańszy q6600 trzeba doliczyć ze 120 złotych to już ponad 200zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-P43-ES3G a ta plyta obsluzy mi procka tego e6550 bo widze ze pci ex 2.0 jest a jest na olx w krakowie nie daleko za 130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Abit jest lepszy niz ten Gigabyte ?

 

GIGABYTE GA-G41MT-S2 a taka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta

 

Co panowie o tym sadzicie bo jechalbym ja kupic bo bedzie za 100zl nada sie ?

 

 

ja bym za nia nie dal 100zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh to co zostaje tylko ten Abit bo mowiles ze masz kilka propozycji ... czy cos innego budzet max do 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej wrzucić jakiegoś Xeonka i podkręcić? Już od 130zł da się wyrwać E5450 z naklejonym adapterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz narazie jesli chodzi o gry to mam laptopa wiec nie szukam tu jakiegos wiekszego sprzetu poniewaz bym musial przeniesc na socket 1155 wiec chce kupic tylko dobra plyte pod 775 nie nie wiadomo jak droga i zeby obsluzyla ewentualnie tego 7850 co kupilem od znajomego po fajnej cenie

 

 

Takie cuś :

 

Płyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta płyta jest dobra, gdy chcesz mocniej podkręcać procesor, ma też dwa sloty na kartę graficzną i nie wiem czy zwyczajnie za nią nie przepłacisz, bo cena raczej jeszcze podskoczy. Spróbuj poszukać płyty z chipsetem P35, który będzie wystarczający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...