Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RyszardMo

Dell 780 SFF - Mało FPS w grach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam komputer Dell 780 SFF i chciałbym na nim pograć w Call of Duty: World at War na trybie zombie, ale niestety mój komputer wyciąga tylko 10 FPS w tej grze. Zatem moje pytanie brzmi co musiałbym wymienić w komputerze, abym mógł grać przynajmniej w 30 klatkach na sekundę? Myślałem nad tym żeby wymienić kartę graficzną, bo jest bardzo słaba dlatego też wątek założyłem w tym dziale. Jeśli to zły dział proszę o przenieśienie wątku do odpowiedniego. Dodam jeszcze, że w grze Counter Strike Nexon Zombies wyciąga mój komputer od 30 do 70 klatek na sekundę to zależy co dzieje się w grze. W grze SWAT 4 jest podobnie jak w CS. Bardzo był bym wdzięczny gdyby ktoś dobrze mi doradził.

 

Sprzęt:

Procesor: Intel Celeron 2.6GHz E3400

Pamięć ram: 2 GB

Karta graficzna: Zintegrowana Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 4500

 

Podsyłam również screen z owej gry. Możecie zobaczyć jak obciążona jest karta graficzna, procesor i pamięć ram

post-536579-144131916563_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to są komputery biurowe, a nie do gier. Jak chcesz ciągnać dalej na nim, to musisz kupic grafike na low profile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Ok. Pamiętaj tylko o sterach, i można by grę spatchować jeśli nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz o co chodzi i jak to się robie, bo nie jestem na tyle zaawansowany żeby to zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Ile chcesz przeznaczyć na ulepszenie sprzętu. Bo może okazać się. Ze lepszym wyborem będzie kupić normalny PC od kogoś z allegro ... jakimś c2q 4 GB ramu i hd4850... niż inwestycja w della

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm 400 zł Coś żeby było naprawdę tanio i zdaję sobie z tego sprawę, że na tanim sprzęcie nie pogram w każdą grę. Przede wszystkim zależy mi na tym żeby pograć w wyżej wymieniony tytuł czyli COD WaW no i jakby dało radę to jeszcze w COD Black Ops 2 ale jak komputer do max 400 zł da rady sprostać wymaganiom tej gry to trudno, nie ma co zbyt wiele oczekiwać od sprzętu za taką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej opinii mając do dyzpozycji max 400 zł, i chęć zagrać coś po za saperem, zaczął licytować http://allegro.pl/komputer-multimedialny-3x3-4-ghz-5gb-ram-550w-i5644836467.html pograsz w na tym w na low w CS:S, HL2, CoD WaW, MW1 i MW2 co do CoD:BO2 marne szanse, ale za Tą kwotę można brać. i też inne gry z 2000-2009 roku na spokojnie.

 

Życzę Ci wygrania aukcji :)

 

edit:

Napisz na forum w dziale KUPIE, że chciałbyś zakupić PCta do 400 zł. Pewnie komuś jakiś stary leżakuje w szafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc :) mam nadzieję że uda się wygrać aukcje. Mam jeszcze jedno pytanie czy będzie możliwość w przyszłości wzmocnić podzespoły tego komputera z allegro? Chodzi mi tutaj oto czy zasilacz wytrzyma itp. Cieszę się że mi podpowiedziałeś z tym żebym napisał na forum bo jestem śpiący i nawet bym o tym aktualnie nie pomyślał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz uciągnie, dobry jest. Tylko zastanawiam się po co pchać się w taki komputer, jak masz już podstawkę 775, w którą możesz po modyfikacjach włożyć np. taki Xeon E5450/40 który rozkłada ten procesor z aukcji. Tylko zasilacz osobny i obudowę, no i jeśli płyta bez problemu wejdzie do niej, bo to OEM - upewniłbym się; to starczy na lepszą grafikę do tego. Może nawet jak się nie znasz, znajdziesz w Twoim mieście kogoś kto Ci to złoży, i sprzęt będzie lepszy w tej cenie, bo cena minimalna tego allegro będzie większa.

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Xeon-E5450-vs-AMD-Athlon-II-X3-460

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...