Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MrTime

Zmieści mi się karta dźwiękowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje zakupić kartę dźwiękową, jednak nie jestem pewny czy się ona zmieści. :P

Posiadam małą obudowę dla tych mniejszych płyt głównych, moja płyta główna to ASRock 960GM/U3S3 i mam kartę graficzną HD5770 tak wygląda. Jeżeli się nie mylę to kartę dźwiękowa wsadza się pod kartą graficzną, a tam jest mało miejsca. Wydaje mi się że karta nie będzie miała jak oddychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć karty dźwiękowej pci 1.0, każda wygląda tak samo. Tą co chcę kupić to Sound Blaster Audigy 2 ZS, będzie dobra? A zewnętrzne to raczej nie wchodzą w grę bo są drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xonar dgx

sound blaster z

aim 808

sb titanium hd

jeszcze kilka innych by się znalazło.

Zs to pci ,i prawdopodobnie się nie zmieści przez chłodzenie gpu,to musisz przymierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę dokładnie ile mam miejsca pod kartą graficzną, te co podałeś są za drogie. :P Bardziej szukałem coś do 80zł, przeznaczenie tej karty dźwiękowej to gry. Chodzi o kroki przeciwników itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka. Jak dla mnie się nie zmieści, są jakieś tanie zewnętrzne karty dźwiękowe? :lol2:

Przeznaczenie, do gier, jak pisałem wyżej, kroki itp.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dla ciebie dgx jest za drogi,to z zewnętrznych nie ma nic co byłoby zauważalnie lepsze od integry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 150zł zewnętrzną znajdę jakąś dobrą? Dodam jeszcze że słuchawki mam podłączone do przedniego panelu którego kupiłem za ~10zł, a on jest podłączony do płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 150zł zewnętrzną znajdę jakąś dobrą?

Nie. Chyba że upolujesz jakąś używaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami bywają smsl m2 używki w tej cenie,ale ciężko upolować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten X-Fi to nic ciekawego.

 

Stereo na poziomie lepszej integry,jedyny atut to 5.1 i efekty jeżeli ktoś potrzebuje.

A cenowo też raczej bez szału,bez gwarancji bez akcesoriów,kiedy nówka kosztuje 190 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...