Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fifa12

Smartfon do 1800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mogę niezwykle okazyjnie sprzedać moje s5 , ciężko mi nie skorzystać, lecz co kupić do 1800zł? W oko wpadły mi Asus zenfone 2 wersja oczywiście z 4gb ramu, lg g flex 2, lg g4, Nexus 6, ewentualnie mogę dołożyć do iPhone6 . W gry nie gram ewentualnie 8ballpool :E , ważne żeby internet chodził znakomicie oraz mapy i nie było dziwnych problemów jak w moim s5, że deezer czy stockowy odtwarzacz muzyki lubi się sam z siebie wyłączyć, nie chciałbym również widzieć komunikatu "aplikacja internet przestała działać" . Z ceny skłaniam się do asusa , a z designu jestem zachwycony nexusem 6 i flex 2. Może jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stałem parę dni temu przed identycznym problemem i mój wybór padł na lg g4. Na alledrogo kupiłem nówkę sztuke za 1800zł i muszę powiedzieć że telefon jest bardzo udany. Taniej bo za ok 1400zł możesz kupić Oneplus One w wersji 64gb którego równierz jestem posiadaczem i mogę go smiało polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z podanych wyżej brałbym G4 zdecydowanie, jeśli nie on to szukać Note4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus zenfone 2 wersja z 4gb ramu - dużo gorszy od pozostałych modeli, oprócz wydajności to jest gorszy w każdym calu, kiepska bateria, przeciętny ekran.

Lg g flex 2 - spoko telefon, dobra wydajność, dobry ekran, słaba bateria, porządny aparat, co najważniejsze można kupić w dobrej cenie.

Lg g4 - na pewno lepszy od flexa w każdym calu, aparat to zdecydowanie podium wśród telefonów, bateria słaba, ogólnie świetny sprzęt.

Nexus 6 - jeśli nie przeszkadza Ci ten duży ekran, to nie jest zły, ale LG G4 jest zdecydowanie lepszy.

iPhone6 - jeśli Ci nie zależy na grach, to trochę szkoda go brać, bo wg mnie to sprzęt idealny do grania. Poza tym nie ma nic lepszego niż G4, a jest dużo droższy ;/

 

Osobiście polecam Samsunga Galaxy Note 4 - ma najlepszy ekran spośród tu wymienionych, najlepszą baterię, aparat porównywalny ma tylko LG G4, ma świetną wielozadaniowość. Dla mnie król królów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...