Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Erwtokritos

Windows 10 problem z uruchamianiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam windows 10 i problem jest taki ze jak wyłączę kompa na klika godzin i gdy che znowu go odpalić system przy logo windows na czarnym tle zacina się kontrolka od dysku nie miga gdy zresetuje go na twardo wszytko idzie pomyślnie tylko strasznie długo sie ładuje wcześniej było o wiele krócej wiecie co to morze być wina dysku czy systemu ?

 

Testy HDtune

http://zapodaj.net/c6e0766f25745.png.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem z iso jest to wersja bez aplikacji edge itp a klucz kupiłem na necie.

Wiem ze to przeróbka ale wcześniej przez miesiąc działała ok.

I dodam że ta sama przeróbka windows 10 jest u siostry i działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz lepiej teraz explorer.exe się nie uruchomił i musiałem uruchomić ponownie :kwasny:

Proszę o jakaś pomoc bo jeszcze system się nie uruchomi i nici z waszej pomocy będę zmuszony formata robić a nie chce teraz go wykonywać bo ponaciągałem masę gier ze steam i origina :kwasny:

http://zapodaj.net/45a650e27f3af.png.html-takie łatki mam zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie słyszałem ze najlepszy i najszybszy jest 8.1 ale zobaczymy poczekam jeszcze zapytałem gościa od przeróbki co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem autora wątku. Klucz kupiles do wersji Home czy Pro?? Wgraj taka jaka masz teraz wersje tylko nie modyfikowana, normalna i bedzie dzialac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze poczekam spróbuje system naprawić a gdzie pobrać czyste iso 10 pro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...