Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fufus

Laptop do max 3500zł, do pracy i multimediów

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Szukam Lapka dla znajomej w cenie do 3500zł.

Wymogi:

1. Ekran 15"

2. W miarę lekki

3. Rozdzielczość co najmniej HD+

4. Napęd DVD

5. 8GB RAM

6. Minimum i5

 

8. Z systemem

9. Mat matryca

 

Mile widziana możliwość dorzucenia SSD lub wersja z ssd w standardzie.

 

 

Myślałem nad HP ProBook 450, ale w sumie nie wiem. Spory budżet także można poszaleć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell Latitude 3540 z i5ulv + SSD + HD8850 FHD

Bardzo dobre biznesowe wykonanie od Dell'a. 3-lata gwarancji typu domowego. Procesor i5ulv + szybki dysk SSD. Do tego HD w zewnętrznej obudowie na pliki. Matryca fullHD matowa antyrefleksyjna. Pojemna bateria 6-komorowa 6000mAh. W cenie system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tudzieśż taniej można kupic Acera e5-571 z i7ulv + ssd fhd

takżę ma matryce Full hd matową

także ma dysk ssd 240gb tak jak e550 fanrycznie, bez żadnych kombinacji z podmieniam dysku i trzymaniem drugiego luzem na kablu jak w dellu

Ma nieco mocniejszą baterię

Cena sporo niższa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także ma dysk ssd 240gb tak jak e550 fanrycznie, bez żadnych kombinacji z podmieniam dysku i trzymaniem drugiego luzem na kablu jak w dellu

takie teksty coraz bardziej stają się dla mnie żałosne, a kto każe trzymać podpięty dysk zewnętrzny non stop na kablu? A co powiesz na to że to x-kom sam podmienia dyski w tych e550 itd na najtańsze możliwe SSD zalegające im na magazynach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żałosne bo ty tak móisz? Jak Cie denerwuje to napij sięmelisy. Dla przeciętnego użyszkodnika pałętanie sie z dodatkowym dyskiem na kablu jest uciązliwe. Znacznie prościej mieć wsio w środku laptoka.

Równie dbrze mogą dawac 128 mki co podmieniajaw ten sam sposób także żaden to argument.

 

@ nigkt nikogo na nic nie nagabuje

To twoja projekcja i wieczny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i? ja się nie denerwuję, tylko piszę że twoje nagabywanie na własne reflinki jest żałosne :lol2:

Sam dostrzegasz że w delu coś zmieniono, ale siedzisz cicho jeśli chodzi o twoją propozycję, a i tu i tu jest dysk SSD nie od producenta a od sklepu (co wcale nie jest wcale czymś złym).

Wymyśl inne argumenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP ProBook 450 G2 z i5 ulv to bardzo dobra opcja w tej cenie - seria biznesowa, naprawdę porządne wykonanie, matowa matryca FHD i podświetlana klawiatura. Do tego dorzucasz jakiś SSD - najlepiej właśnie samemu wybrać bo nie wiadomo co Ci w sklepie wrzucą. Spokojnie wystarczy na porządny SSD ~256GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dell insprion 5548 z i7 ulv i r7-m265 + SSD 240 gb– FULL HD. lekka aluminiowa obudowa, smukła, łatwy dostęp do podzespołów, cicha praca, niezly czas pracy na baterii do 6h na wifi. Laptop posiada dobry serwis i domową gwarancję dell (w razie awarii dzwonisz do serwisu oni wysyłają do Ciebie montera (serwisanta) i laptop jest naprawiany na miejscu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz poprzeglądam co dam proponujecie, ale doszły 2 wymogi jeszcze.

 

8. Z systemem

9. Mat matryca

 

Co do SSD to najlepiej jak by dało się by były 2 w kompie (SSD I HDD). Coś jak ja mam np. w swoim Y580 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale ty masz gamingową budżetówkę lenovo, z mizernych wykonaniem. A tutaj nie ma nic o grach napisane, jedynie o pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma to do tego co ja mam? Dodatkowo nic nie wspomniałem o grach, napisałem że coś jak mam np. u siebie czyli złącze mSATA i wsadzony w nie SSD'ek :E Czytaj dokładnie proszę.

Co do wykonania czy mizerne to bym podyskutował bo mam odmienne zdanie, ale to nie wątek o tym także do zobaczenia w innym.

 

 

Ofc. wchodzi opcja z HHD i możliwością wsadzenia na własną rękę SSD w wolne złączę ;) Ofc wtedy cena lapka w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak najlepszy będzie chyba tak jak z początku myślałem HP ProBook 450 G2.

http://www.x-kom.pl/p/250921-probook-450-g2-i5-5200u-4gb-500-dvd-rw-win8-1-fhd.html?partnerid=100929956&sm12=OQ==&ts=1441549141&token=d84d62699ee97f662683ae28c7c93226

 

możliwość instalacji SSD na M.2 i spełnia wszystkie wymagania. Do tego cena dość korzystna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...