Skocz do zawartości
Matthew

World of Warcraft-główny topic.

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym niedlugo zaczac gre enchance shamanem, ale slyszalem ze expi sie nim srednio i w pvp tez wszystko od szczescia zalezy (WF proc). Bardzo mi sie podoba melee shaman ale wlasnie mam watpliwosci :P Co sadzicie o tym typie shamana?

 

Niby taki z ciebie "pro" w Wowa, a piszesz takie bzdury... Przeciez jezeli chcesz grac Shamanem to nie na ench od poczatku. Pierwsza sprawa, to skoro tak sie znasz na WoWie (znaczy ze dlugo musisz grac) to musisz widziec co Shamani robia na spotach. Jak mi powiesz, ze jest to srednie expienie to serdecznie pozdrawiam. Co prawda to nie to samo co postac "Ranged" ale z tego co widze tez doskonale sobie z expieniem daje rade. Druga rzecz, to po uj sie pytasz co ludzie sadza o takiej postaci, jak lepiej zaczac grac i sie przekonac samemu Tym bardziej ze z tego co slysze nie jest to twoja pierwsza postac, co sie z tym wiarze alty sie leveluje o wiele szybciej niz mainy.

Edytowane przez Szczurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sam napisałeś, ze średnio sie go lvluje, a pvp tez nie najlepiej to po co pytasz -.-

Jak ja obojętnie czy warriorem czy priestem czy magiem spotykałem podczas lvlowania jakiegoś enh shamana to mnie 2 hitował.

Problem z nim taki, ze sieka jak głupi na lewo i prawo, ale strasznie szybko traci mane, to jest ta jego glowna wada w lvlowaniu.

W PvP kiedys był słaby, a ze jestem out of date to aktualności nie znam. Mieli go tam jakoś w pvp poprawić, ale nie chce kłamać bo bez sensu :)

Gdyby to ode MNIE zależało, ja bym wylevelowal jako enh oczywiście, ale potem bym sie przerzucił na elemental, bo robi niesamowity dps w krótkim czasie (przy dobrym gearze ma sie rozumieć).

 

Znudził sie moonfire na AV? -.-

 

#Wy tam wyżej hełmogaduły :P

Spellstrike set jest fajny, dość łatwy do zdobycia (a jak farmisz w nocy to jeszcze łatwiejszy) i ma fajny, dość często wchodzący bonus.

Tylko nie radze dawać w niebieskiego gema nic do staminy etc, żeby mieć bonus za sockety, no chyba ze macie strasznie mało tego hp, bo tak to "waste of dps" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w temacie farmienia kasy: bez profesji mozesz tylko farmic moby na troche srebra/itemki...troche ci to zajmie ale 5k wyfarmisz...wkoncu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaczac gre enchance shamanem

Shamanem to nie na ench od poczatku.

Ehh znafffcy...

Enhancement <= trudne słowo -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gruul down !

Ee... Down 3 dni temu, down wczoraj, down dziś... Już mnie nudzi jego farmienie. Nic fajnego nie leci nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ee... Down 3 dni temu, down wczoraj, down dziś... Już mnie nudzi jego farmienie. Nic fajnego nie leci nawet.

sheild leci fajny ale szkoda ze nie dla mnie :P,to ile macie ludzi w gildi jak co dzien gruula robicie przeciez savuje sie wam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj juz mozna pobrac kawałek patcha 2.4 :) niedługo będzie... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj juz mozna pobrac kawałek patcha 2.4 :) niedługo będzie... :E

wlasnie zauwazylem sciagam 260 mb :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sheild leci fajny ale szkoda ze nie dla mnie :P,to ile macie ludzi w gildi jak co dzien gruula robicie przeciez savuje sie wam.

Przegiąłem z tym 3 dni temu, bo troche to wczesniej bylo, ale gruul resetuje się co srode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh znafffcy...

Enhancement <= trudne słowo -.-

 

A no trudne, ale nie wiem co ma na celu wypominanie mi jednej litery. Pozatym jakby nie bylo Enchantment i Enhancement znaczeniowo sa dosc podobne, albo tylko ja nie widze wielkiel roznicy pomiedzy "zaczarowaniem"/"rzuceniem uroku" a "wzbogaceniem". No chyba ze sie myle- jest taka mozliwosc, nie wykluczam. Pozatym masz racje, w grze funkcjonuje Enhancement i tego powinnismy sie trzymac.

 

A co do Gruula, to co T4 to T4, chyba ze znowu sie myle :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna robic kots alta ? jesli tak to zapraszam na Megatherion od kilku dni gram tam DE magiem 6 IvI :P nick:Menoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna robic kots alta ? jesli tak to zapraszam na Megatherion od kilku dni gram tam DE magiem 6 IvI :P nick:Menoa

 

wlasnie mam 3 postacie na tym serwerze: main lock (promil), moj alt pala tank: Xylorin i drugi alt mojego brata rouge up 55lvl+ Qull

 

jak cos jakies trudne q to chetnie pomoge :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mam 3 postacie na tym serwerze: main lock (promil), moj alt pala tank: Xylorin i drugi alt mojego brata rouge up 55lvl+ Qull

 

jak cos jakies trudne q to chetnie pomoge :P

Jak dobrze pamietam jestes w hordzie :P ja mam w ally maga :P perdzej mnie bedziesz gankowal niz pomożesz mi w q !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam w ally maga :P

 

Oj gankuj go gankuj, za to, że źle wybrał.

 

Możesz mi wytłumaczyć jedną rzecz?

na Megatherion od kilku dni gram tam DE magiem 6 IvI

Kilka dni, lvl 6. Grasz tak po 7 minut dziennie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nauczyłem się paru rzeczy.

 

ZA jest trudniejsze niż przypuszczałem. :E

Nie dam rady solo zrobić Scholo. (znaczy dałbym, ale "trochę" by to zajęło. przyznam się szczerze że wcześniej nie robiłem nigdy tej instancji i przeżycie w walce nie jest takie łatwe, moby mają tendencje do ściągania kilku innych grup, czy przywoływania 20 szkieletów i nic nie wycastuje :E)

Edytowane przez kamigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj gankuj go gankuj, za to, że źle wybrał.

 

Możesz mi wytłumaczyć jedną rzecz?

 

Kilka dni, lvl 6. Grasz tak po 7 minut dziennie? :)

99.9% gram roguiem a 0.01% gram magiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś nauczyłem się paru rzeczy.

 

ZA jest trudniejsze niż przypuszczałem. :E

Nie dam rady solo zrobić Scholo. (znaczy dałbym, ale "trochę" by to zajęło. przyznam się szczerze że wcześniej nie robiłem nigdy tej instancji i przeżycie w walce nie jest takie łatwe, moby mają tendencje do ściągania kilku innych grup, czy przywoływania 20 szkieletów i nic nie wycastuje :E)

 

Dzięki, ze nam powiedziałeś jak wygląda Scholo, bo nie wiedzieliśmy :)

A na cholerę to solować, world first nie będziesz, nawet w pierwszej setce : >

Zobaczymy jak będziesz whinować przy dojściu do Kaela, to jest dopiero sprawdzian zgrania ^_^ Chociaż pewnie przez te ostatnie parę miesięcy go kilkukrotnie znerfowali, więc to nie ta sama zabawa.

 

#Meuron - a czemu jeden na tym servie, a drugi na innym? :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#Meuron - a czemu jeden na tym servie, a drugi na innym? :S

Żeby nie było za łatwo :E

 

Scholo było nawet fajne, choć i tak nic nie przebije: "LF Keyholder for UBRS. We can summon and portal you."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było za łatwo :E

 

Scholo było nawet fajne, choć i tak nic nie przebije: "LF Keyholder for UBRS. We can summon and portal you."

 

scholo jest łatwy nawet przeszedłem na moim blue palku tank :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ze nam powiedziałeś jak wygląda Scholo, bo nie wiedzieliśmy :)

A na cholerę to solować, world first nie będziesz, nawet w pierwszej setce : >

Zobaczymy jak będziesz whinować przy dojściu do Kaela, to jest dopiero sprawdzian zgrania ^_^ Chociaż pewnie przez te ostatnie parę miesięcy go kilkukrotnie znerfowali, więc to nie ta sama zabawa.

 

#Meuron - a czemu jeden na tym servie, a drugi na innym? :S

Nie da sie grac w dwoch frakcjach na serverze PVP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ze nam powiedziałeś jak wygląda Scholo, bo nie wiedzieliśmy :)

A na cholerę to solować, world first nie będziesz, nawet w pierwszej setce : >

Zobaczymy jak będziesz whinować przy dojściu do Kaela, to jest dopiero sprawdzian zgrania ^_^ Chociaż pewnie przez te ostatnie parę miesięcy go kilkukrotnie znerfowali, więc to nie ta sama zabawa.

Chciałem tylko pomóc koledze w queście na DS.

Poza tym nigdy nie whinuje. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie da sie grac w dwoch frakcjach na serverze PVP :P

No to inaczej :P Czemu Ally? o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to inaczej :P Czemu Ally? o.O

Nie chce mi sie robic 1000 chara u hordy do 60 IvI znam na pamiec a u ally nic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
scholo jest łatwy nawet przeszedłem na moim blue palku tank :E

 

No i wszystko jasne- Pally i undeady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...