Skocz do zawartości
Matthew

World of Warcraft-główny topic.

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest wasz ulubiony boss w całej grze?

 

 

p.s. mój to kael'thas i kel'thuzard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest wasz ulubiony boss w całej grze?

 

 

p.s. mój to kael'thas i kel'thuzard

tez kael'thas , imba wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ewidentnie skończyły się wam tematy do gadania :)

Najlepiej oczywiście Onyxia i Nefarian.

Kael wygląda jak pedał, Kel'Thuzad jak 20 innych jednostek po drodze podczas lvlowania.

Fajnie wygląda, przynajmniej narazie - Kil'jaeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ulubiony" + "boss" temat rzeka... chodzi o tego z którym się najprzyjemniej walczyło? A może o takiego, który najlepiej wyglądał?

W taki sposób jedni będą mówić o Kael'Thasie, a inni pomyślą o Lordzie Pythasie...

 

No ale wymienie tu 2 :P

Walka itp itd - jak zawsze wielokrotnie przeze mnie powtarzany Vaelastrasz the Corrupt :)

Wygląd... hmm Hakkar słłłitaśny był :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o ulubiony boss pod wzgledem niezłej taktyki ;p i dlatego wybrałem pedalskiego kaelthasa i świetnego trudnego kel'thuzarda

 

a bodajże kemotix ma racje, pamietam kiedys dawno jest i był Vaelastrasz the Corrupt to numer jeden hardcore...

Edytowane przez Dominik18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi o ulubiony boss pod wzgledem niezłej taktyki ;p i dlatego wybrałem pedalskiego kaelthasa i świetnego trudnego kel'thuzarda

 

a bodajże kemotix ma racje, pamietam kiedys dawno jest i był Vaelastrasz the Corrupt to numer jeden hardcore...

Vaelastrasz trudny nie był :P Tylko walka była wypasiona, naparzanie ile fabryka dała :D

 

PS. To jest Kel'Thuzad... bez żadnego "R"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vaelastrasz trudny nie był :P Tylko walka była wypasiona, naparzanie ile fabryka dała :D

 

PS. To jest Kel'Thuzad... bez żadnego "R"

 

Cicho, on żyje w świecie dinozaurów i Thuzard brzmi tak dinozaurowato!

 

A to trzeba było powiedzieć, że o trudność.

 

To wówczas na pierwszym miejscu dałbym Kael'Thasa. ThuzaRda nie miałem okazji spotkać, więc się nie wypowiadam, aczkolwiek Vashj PRZED nerfami była bardzo trudna, szczególnie faza druga.

A z Pre-TBC, to dość trudny był Chromaggus, szczególnie jak Twoja gildia miała debilną miejscówkę na 'chowanie się', pozdro Nexus ^^

 

A z instancji przy okazji levelowania, to ten zielony smok pod koniec Sunken Temple - usypianie tanka = gg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba Magth, jak już się uda zgrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed chwilą byłem i zobaczyłem jak wyglądał Naxxramas i okazało że to najlepszy raidowy instance jakiego widziałem, świetny klimat i taktyka genialna ale szkoda ze robili inni ludzie bo teraz typu tk/ssc/bt/hyjal jest cos innego :thumbdown: . A poza tym przed pretbc tak było naprawde bardzo trudne ;p pare downów bossów i doszedłem do four knight ale niestety mt poszedł gdzieś i rozeszło a szkoda i tak było ninja ;/ ale i tak ten boss jest troche skomplikowany i udało dopiero po trzecim wipe ;p

 

wowscrnshot032108230703zx2.th.jpg

Edytowane przez Dominik18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przed chwilą byłem i zobaczyłem jak wyglądał Naxxramas i okazało że to najlepszy raidowy instance jakiego widziałem, świetny klimat i taktyka genialna ale szkoda ze robili inni ludzie bo teraz typu tk/ssc/bt/hyjal jest cos innego :thumbdown: . A poza tym przed pretbc tak było naprawde bardzo trudne ;p pare downów bossów i doszedłem do four knight ale niestety mt poszedł gdzieś i rozeszło a szkoda i tak było ninja ;/ ale i tak ten boss jest troche skomplikowany i udało dopiero po trzecim wipe ;p

 

wowscrnshot032108230703zx2.th.jpg

GZ :thumbup: nie za malo golda masz ? :lol2:

Edytowane przez Meuron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest wasz ulubiony boss w całej grze?

p.s. mój to kael'thas i kel'thuzard

Dzisiaj przed chwilą byłem i zobaczyłem jak wyglądał Naxxramas i okazało że to najlepszy raidowy instance jakiego widziałem, świetny klimat i taktyka genialna ale szkoda ze robili inni ludzie bo teraz typu tk/ssc/bt/hyjal jest cos innego :thumbdown: . A poza tym przed pretbc tak było naprawde bardzo trudne ;p pare downów bossów i doszedłem do four knight ale niestety mt poszedł gdzieś i rozeszło a szkoda i tak było ninja ;/ ale i tak ten boss jest troche skomplikowany i udało dopiero po trzecim wipe ;p

A pare postow wczesniej piszesz ze koncowy boss z Naxx, Kelthuzad, jest twoim ulubionym w grze. Czyli w zyciu go nie widziales, nie walczyles z nim, a pomimo to jest twoim ulubionym. Ah te 13-14-15 etc -latki grajace w wow-a -.- . No chyba ze wygladal sexi na screenie i dlatego ci sie tak spodobal.

Edytowane przez Matthew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meuron: mogę więcej g? więcej?! ;p

 

Matthew: to moze pogadamy o dupach? przecież napisałem ulubiony boss ze WZGLĘDU poziom trudności, taktyki i klimatu a nie wyglądu bossa czy postaci... także mi liczy umiejętnosci grania a nie epic gear... :thumbdown:

Edytowane przez Dominik18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matthew'owi chodzi o to, że skoro NIGDY nie byłeś na Kel'Thuzadzie, a piszesz, że lubisz taktyki etc, choć sam z nim nie walczyłeś. To tak jakbym ja mówił o jakimś przyszłym bossie, że czytałem jakie mają być taktyki i widziałem jakieś filmiki z killów Kil'jaedena -.-

 

Polecam czytać ze zrozumieniem + pisać czytelnie bo zgubiłeś niejeden wyraz w dwu-linijkowej wypowiedzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli nie trzeba walczyć z bosem, by móc go tu wymienić...

Moim ulubionym bosem w WoW jest:

 

Arthas

 

oooo tak... te taktyki, ta współpraca, te nieprzespane noce, aż w końcu sukces i Arthasiontko obali się ze swojego martwego rumaka o.O (Ciekawe czy jak Baron w Stratholme będzie walczył na koniu)

 

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, pisałem o postaciach zdecydowałem się na rogala, mogli byście mi powiedzieć jak go rozwijać i jak go szybko wylevelować, jak go ulepszać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka, pisałem o postaciach zdecydowałem się na rogala, mogli byście mi powiedzieć jak go rozwijać i jak go szybko wylevelować, jak go ulepszać?

mam sam rogala na 70 levelu a jak najlepiej zaczac i levelowac to hmmm graj najlepiej swordami i inwestuj w talenty combat a co do statystyk to szukaj itemow z duza iloscia agility,atack powet,hit rating,strenght,critical hit rating,stamina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do statystyk to szukaj itemow z duza iloscia agility,atack powet,hit rating,strenght,critical hit rating,stamina.

nawet druid sprzetu z tyloma statsami na raz nie ma :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nawet druid sprzetu z tyloma statsami na raz nie ma :E

to wiadome mi chodzi o to zeby zwracal uwage na posczegolne staty jakie mu napisalem. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rogue chyba potrzebuje AP/agi/hit/str

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rogue chyba potrzebuje AP/agi/hit/str

Strength jest bezużyteczny... przydaje sie tez crit i oczywiście stamina (jak wszystkim -.-)

Edytowane przez kemotix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...