Skocz do zawartości
Matthew

World of Warcraft-główny topic.

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko kogo obchodzą takie smutne bugi privów. :(

 

tylko na palku prot powinien dac rade az zabijac tyloma mobków... (robilem jednoczesnie raz na 30 mobkow i daje rade...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko na palku prot powinien dac rade az zabijac tyloma mobków... (robilem jednoczesnie raz na 30 mobkow i daje rade...)

W jakim języku to jest? I przepraszam Ty porównujesz marne 30 mobków z tym grubo ponad tysiącem na screenie? Aha, to fajnie.

 

Sprawdzam raz na parę dni jak tam idzie na świecie ten Sunwell i chyba od tygodnia nikt, ale to nikt nie potrafił pokonać Eredar Twinsów :) A na PTRze się komuś udało, więc troszkę to dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może o WoW nie jest zły. Ale 1 miejsce GuildWars w rankignu MMORPG.com i Drugie EVE-Online o czymś świdaczy ;).

 

Osobiście wole GW.

 

No to sobie graj w G(.wno) W(arte) CUŚ i przestań informować świat że TY nie lubisz WoWa.

 

Świat naprawdę ma to w d...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to sobie graj w G(.wno) W(arte) CUŚ i przestań informować świat że TY nie lubisz WoWa.

 

Świat naprawdę ma to w d...!

Koleś respekt... kontrowanie wypowiedzi po 3 latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to sobie graj w G(.wno) W(arte) CUŚ i przestań informować świat że TY nie lubisz WoWa.

 

Świat naprawdę ma to w d...!

 

Ej, nie mam pytan. Wszystkim sie zebralo na wykopaliska. Lepiej juz zrobisz jak wezmiesz swoj szanowny palec i zaczniesz kopac w nosie- tylko uwazaj zeby nie za gleboko, bo krew bedzie leciec :] I zeby nikt nie widzial, bo to nieladnie dlubac w nosie, tak samo JAK PRZEKOPYWAC FORUM I CYTOWAC POSTY SPRZED 100 LAT !

 

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo odnoszenie się do takich wypowiedzi, dające 1 dodatkowy punkcik jest absolutnie sensowne. Do tego już ktoś wcześniej zwrócił uwagę.

A moim zdaniem piotr88 ma rację, bo skoro Iniside po DZIEŃ DZISIEJSZY krytykuje, że WoW jest taki a taki, to jak tu się nie irytować?

 

Do tego lepsze moim zdaniem odkopywanie tekstu, który jest przez Iniside'a powtarzany do dziś, niż dialog taki oto:

 

-A ja farmię heroic MrT na robes z Kaela. :S

*A ja buty farmie :)

-A ja już mam 3 run. :)

*2 boss mnie wkurza w heroicu jest calkiem dobry.

 

Z całym szacunkiem, takie coś to na PW się omawia, bo kogo to obchodzi, że ja farmie ringa, a on/ona reputacje z czymśtam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem, takie coś to na PW się omawia, bo kogo to obchodzi, że ja farmie ringa, a on/ona reputacje z czymśtam :P

A ja mówię że takie dyskusje są ciekawsze niż wymieranie tematu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóż chce wykupić tylko 1 miesiąc gry karta mastercard lecz gdy podam numer tej karty to:

1. Blizzard od razu pobierze te 50-60 zł?

2.Będe mógł na zajutrz usynąć numer tej karty z formy płatności logujac sie na wow-europe?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, otóż chce wykupić tylko 1 miesiąc gry karta mastercard lecz gdy podam numer tej karty to:

1. Blizzard od razu pobierze te 50-60 zł?

2.Będe mógł na zajutrz usynąć numer tej karty z formy płatności logujac sie na wow-europe?

 

Pozdrawiam

1. Blizzard pobiera kase chyba codziennie rano czy cuś takiego.

2. Po tym jak doładują konto możesz numer karty usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiesz ale ten film powstał zaraz po premierze WoW... Czyli w którą stronę nie licząc ma już ponad 3 lata :)

Wiem, ale warto czasem zrobić krok w tył. :lol2::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gram w wowa od miesiaca, ale na koncie kolegi.Chciałem założyć własne konto(oczywiscie legalne) i tu PROBLEM. A mianowicie: nie jestem wielkim bogaczem i nie mam kaski do wyrzucenia na wszystkie płyty do wowa(kolega ma oryginała) i nie mam klucza ktorego trzeba podac przy zakładaniu.Wydaje mi sie ze to nie jest złodziejstwo i prosze mi tego nie wmawiac:)Pewnie i tak niekorzy beda mi to zarzucac ale prosze o pomoc bo gra na koncie kogos nie jest zbyt miła i wygodna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Gram w wowa od miesiaca, ale na koncie kolegi.Chciałem założyć własne konto(oczywiscie legalne) i tu PROBLEM. A mianowicie: nie jestem wielkim bogaczem i nie mam kaski do wyrzucenia na wszystkie płyty do wowa(kolega ma oryginała) i nie mam klucza ktorego trzeba podac przy zakładaniu.Wydaje mi sie ze to nie jest złodziejstwo i prosze mi tego nie wmawiac:)Pewnie i tak niekorzy beda mi to zarzucac ale prosze o pomoc bo gra na koncie kogos nie jest zbyt miła i wygodna:)

Hmm ok ale o jaką pomoc prosisz?

Mamy się modlić byś ustrzelił następną szóstkę w totka? A może chcesz by w deszczem spadł Ci cd-key z nieba i szukasz lokalnego szamana?

 

Jeżeli nie masz 70 zł na cd-keya (płyty nie są potrzebne, clienta można ściągnąć z Internetu) to jak chcesz płacić 60zł comiesięcznego abonamentu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz znalazłem:/Mowiłem ze niektorzy od razu sie na mnie rzuca:/Skad miałem wiedziec ze za 70 zł??Gra kosztuje 169

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie mozna juz zalozyc triala, sciagnac WoWa i doladowac konta :]

Edytowane przez Szczurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz znalazłem:/Mowiłem ze niektorzy od razu sie na mnie rzuca:/Skad miałem wiedziec ze za 70 zł??Gra kosztuje 169

Ja się rzuciłem? Spokojnie pytam co chcesz bo nie piszesz zbyt zrozumiale :)

Gdzie widziałeś WoW za 169 zł :o Normalnie w Empiku na półce leży za 7 dych. Tak samo allegro (tam nawet taniej) czy inne sklepy internetowe.

To nie mozna juz zalozyc triala, sciagnac WoWa i doladowac konta :]

Nigdy nie było takiej możliwości więc, że tak powiem nie pieprz głupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie było takiej możliwości więc, że tak powiem nie pieprz głupot.

 

Jestes absolutnie pewien ;> ?

Wydaje mi sie ze przy zakładaniu konta trial dostajesz klucz od Blizzarda, dzieki ktoremu zakladasz konto. Jak to w trialu, w grze jest pare niedogodnosci, po 10 dniach, czy 2 tygodniach konto staje sie nieaktywne, ale wciaz istnieje, mozna na nie wejsc na stronce i sprawdzic wszystko co potrzeba. Gdy zaplacisz abonament konto staje sie aktywne, jako normalne, pelnoprawne. Wydaje mi sie ze ja tak wlasnie zrobilem, bo nie przypominam sobie zebym mial w domu jakakolwiek org. kopie WoW'a lub takowa kupowal, oprocz TBC. Moze to bylo tak dawno ze cos przeoczylem, ale wydaje mi sie ze mam racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO JASNEJ CHOLERY !

mam nawyk z wowa że aby cofnąc kursor jest Alt+ strzalka i mi firefox strone cofa...kurna juz 5 raz chce odpisać na ten post :/

 

 

Jestes absolutnie pewien ;> ?

Wydaje mi sie ze przy zakładaniu konta trial dostajesz klucz od Blizzarda, dzieki ktoremu zakladasz konto. Jak to w trialu, w grze jest pare niedogodnosci, po 10 dniach, czy 2 tygodniach konto staje sie nieaktywne, ale wciaz istnieje, mozna na nie wejsc na stronce i sprawdzic wszystko co potrzeba. Gdy zaplacisz abonament konto staje sie aktywne, jako normalne, pelnoprawne. Wydaje mi sie ze ja tak wlasnie zrobilem, bo nie przypominam sobie zebym mial w domu jakakolwiek org. kopie WoW'a lub takowa kupowal, oprocz TBC. Moze to bylo tak dawno ze cos przeoczylem, ale wydaje mi sie ze mam racje.

nie.

10 dniowy trial dostaniesz od bliza lub za darmo od kumpla, bo w kazdym pudełku z fulem lub karta pre-paid jest conajmniej jeden.

po założeniu konta (i zainstalowaniu wowa bo klient na EU/US nie musisz miec z orginalnych płyt) masz 10 dni darmowego triala. potem konto sie blokuje.

aby grac dalej musisz upgrejdowac je do fulla za pomocą CD-keya z podstawki world of warcraft. bum tutaj jest 30 dni za darmo (w cenie gry), ale po 30 dniach płacisz juz normalnie kartą kredytową lub pre-paid.

kolejny upgrade to WOW:TBC odbywa się w ten sam sposób.

a jeśli chodzi o ceny :

Karta Pre-Paid (na 60 dni) 99 zł

World of Warcraft (podstawka) 60 zł

The Burning Crusade ( I dodatek) 70 zł

The Wrath of the Litch King ( II dodatek, pre-order) 130 zł

 

uff udało się :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no mozliwe, moze przez te darmowe 30 dni mi sie pokićkało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMm licze na pomoc bo mam jakies problemy przy platnosci karta;/

Jakis czas temu dostalem darmowe 30dni za Scroll of resurrection. W czasie trwania Scrolla ustawilem platnosc karta debetowa (Visa electron mBank Izzy konto), platnosc byla oznaczona jako pending, wiec pomyslalem ze wszystko jest OK. Kilka dni temu platnosc zniknela na stronie wow-europe.com. Pomyslalem ze to nic i konto i tak sie doladuje. Jednak konto przeszlo w stan frozen;/ Przy probie doladowania konta wyskakuje mi taki komunikat http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc3bbcb40050a5ee.html . Ktos moze wie czy to wina mBanku, Visy, a moze Blizzarda??;/ Czy któryś z forumowiczow mial podobne problemy? Ktos zna jakies rozwiazanie tego problemu Prepaidy odrazu odpadaja.

Z gory dziekuje za pomoc

PS oczywiscie wszystkie dane byly poprawne

Edytowane przez Iwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HMm licze na pomoc bo mam jakies problemy przy platnosci karta;/

Jakis czas temu dostalem darmowe 30dni za Scroll of resurrection. W czasie trwania Scrolla ustawilem platnosc karta debetowa (Visa electron mBank Izzy konto), platnosc byla oznaczona jako pending, wiec pomyslalem ze wszystko jest OK. Kilka dni temu platnosc zniknela na stronie wow-europe.com. Pomyslalem ze to nic i konto i tak sie doladuje. Jednak konto przeszlo w stan frozen;/ Przy probie doladowania konta wyskakuje mi taki komunikat http://www.fotosik.pl/pokaz(...)5ee.html . Ktos moze wie czy to wina mBanku, Visy, a moze Blizzarda??;/ Czy któryś z forumowiczow mial podobne problemy? Ktos zna jakies rozwiazanie tego problemu Prepaidy odrazu odpadaja.

Z gory dziekuje za pomoc

PS oczywiscie wszystkie dane byly poprawne

w mbanku musisz mieć osobną kartę do płatności internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta karta jest do platnosci internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...