Skocz do zawartości
Matthew

World of Warcraft-główny topic.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie... ja naprawdę nie jestem purystą językowym. Sam dość często walnę jakimś burakiem... ale to co się w tym topiku wyprawia, to woła o pomstę do nieba.

 

A żeby nie było, że oftopiczę i nabijam sobie posty:

Czy nie wydaje wam się, ze WoW za bardzo bazuje na czystym grindzie? Questy questami, ale każdy wie, że żeby mieć poważny sprzęt trzeba raz za razem rąbać instancje albo farmować potwory dla złota. To takie fajne jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nie wydaje wam się, ze WoW za bardzo bazuje na czystym grindzie? Questy questami, ale każdy wie, że żeby mieć poważny sprzęt trzeba raz za razem rąbać instancje albo farmować potwory dla złota. To takie fajne jest?

zapomniales o battlegroundach

i o tym, ze morpg tworza ludzie, a nie grind/instancje - jak jest dobra ekipa to wchodzisz spotkac sie z ludzmi i cos razem porobic - chocby setny raz ta sama instancje

 

/edit

literowki

Edytowane przez capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to se pograj na serwie PvP :E

zmienisz zdaanei o nudzie w grze :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pyanie jedno, jak qpie gre, i mam w niej miecha grania, to czy musze opłacać następny miech żeby grać?? czy sama gra wystarczy? (bo z EQ2 mimo że miech grania w cenie jest, to i tak podczas zakładania konta trzeba za następny okres rozliczeniowy zabulić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym dowiedzieć się jednej rzeczy od wszystkowiedzących o WoW :)

gdzie w stormwind lub okolicach mogę kupić backpack?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pyanie jedno, jak qpie gre, i mam w niej miecha grania, to czy musze opłacać następny miech żeby grać?? czy sama gra wystarczy? (bo z EQ2 mimo że miech grania w cenie jest, to i tak podczas zakładania konta trzeba za następny okres rozliczeniowy zabulić).

 

to jest tak :

jak kupisz wowa to pierwsze 30 dni masz w cenie gry (ale musisz wpisac jakis numer karty zeby konto zrobic)

a za kolejne musisz zapłacic

 

a w EQ2 jest tak ze za pierwsze 30dni musisz zaplacic a kolejne 30 masz gratis, a za kolejne musisz płacic :E

(taki chwyt marketingowy zeby na tobie zarobili nawet jak ci sie gra nie spodoba :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może o WoW nie jest zły. Ale 1 miejsce GuildWars w rankignu MMORPG.com i Drugie EVE-Online o czymś świdaczy ;).

 

Osobiście wole GW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w EQ2 jest tak ze za pierwsze 30dni musisz zaplacic a kolejne 30 masz gratis

bzdura!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem już troche w WoWa i nawet fajna tylko jakos przypadkiem wlaczylem takie cos, ze gosc nie idzie normlanie tylko sie skrada :kwasny: , jak to wylaczyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

co bzdura ? te informacje mam z cda... zresztą i tak bym w to nie gral na moim sprzęcie. przy wymaganiach tej gry to by była męka...

 

Grałem już troche w WoWa i nawet fajna tylko jakos przypadkiem wlaczylem takie cos, ze gosc nie idzie normlanie tylko sie skrada :kwasny: , jak to wylaczyc ?

 

nowisz o maskowaniu czy chodzie spacerowym (przeciwienstwo biegu)

 

wisnij "/" na numerycznej to pomoze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co bzdura ? te informacje mam z cda... zresztą i tak bym w to nie gral na moim sprzęcie. przy wymaganiach tej gry to by była męka...

W takim razie informacje z CDAsą błędne. Płacisz zagrę i w tym masz 30 dni grania. Musisz podać numer karty, ale nie pobierają z niej żadnych pieniędzy. Płacisz dopiero za kolejny miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie! :thumbup:

 

a co do sprzetu to gdybym nie modyfikowal kompa

to konczac EQ2 siedzialbym przy starym zlomie,

w ta gre gra sie miesiacami, a nawet latami

Edytowane przez am

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w WoWa od kumpla mam gram na prywatnym serverze ;](nie chce płacić za granie :P) SP ROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej idź sobie na mecz a nie się chwalisz jakim sprytnym złodziejaszkiem jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty lepiej idź sobie na mecz a nie się chwalisz jakim sprytnym złodziejaszkiem jesteś.

w polsce juz od kolegow nie mozna juz porzyczac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to sie jescze spytam :

wie ktoś gdzie jest jakies narysowane drzewko talentow dla rouga ??

zeby był dobry na pvp :E

edit: i moze jeszcze jakie skile do walki sie uzywa bo na forum sie nie doczytalem...

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie można grać Łowcą Demonów. To czy ktoś wie kim trzeba grać ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to własnie mam wycieczke do zul-guba :E

 

od 5 godzin tłuczemy pierwszego bosa :rotfl:

cale szczescie ze ktos ma ze sobom repair-bota :hahaha:

 

edit: dobra odposcilismy sobie bo 1500-3k pingu to lekkie przegiecie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

blizzard sux !!

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w polsce juz od kolegow nie mozna juz porzyczac

 

Można, porzyczasz koledze, dajesz guest keya i ma ziom kilka dni grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁIKENDMAN

Mam pytanko ... grałem do 16 pozimu Palladynem i nie podobała mi sie ta postać .... Macie moze wieksze doświadczenie i doradzicie moze jakaś "idealna" postać by zaczac od nowa. :hmm: Słyszałem Ze Nocny Elf ...tylko nie wiem o jakiej profesji (dodam iż lubie silne postaci same w sobie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko ... grałem do 16 pozimu Palladynem i nie podobała mi sie ta postać .... Macie moze wieksze doświadczenie i doradzicie moze jakaś "idealna" postać by zaczac od nowa.  :hmm: Słyszałem Ze Nocny Elf ...tylko nie wiem o jakiej profesji (dodam iż lubie silne postaci same w sobie )

nie ma idealnej postaci, a dla mnie przymierze wyglada 'pedalsko' (niech tylko sie nie obrazaja teraz na mnie ;D).

jak chcesz zagrac ciekawa, ale trudna postacia to bierz undead warlock'a - wszyscy kochaja lock'a ;-) w prowadzeniu jest ciezki, ale jak juz go poznasz to sam miod i orzeszki. zawsze chetnie brany do instancji, dobry w pvp, z kilkoma wadami ale mozna sie przyzwyczaic (np. soul shardy, czy wiecznie_gubiacy_sie_pet ;-) )

a moze hunter? taki orc ze zwierzakiem do towarzystwa tworzy ladna pare...

albo powkurzac innych 'rokusiem' trolem? ;-)

 

zreszta... kazda postac cos w sobie ma, ja mam awersje do aliantow, ale tak naprawde to sam wybierz najbardziej pasujaca ci postac i nie patrz na rady innych :thumbup:

 

P.S. palladyn ssie po kule ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE tam. Neverwinter nights wymiata. Są też drużyny, światów jest więcej, a nawet w WoW nie spotkasz iwecej jak 64 graczy na raz chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EEE tam. Neverwinter nights wymiata. Są też drużyny, światów jest więcej, a nawet w WoW nie spotkasz iwecej jak 64 graczy na raz chyba.

 

lol a rajdy? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EEE tam. Neverwinter nights wymiata. Są też drużyny, światów jest więcej, a nawet w WoW nie spotkasz iwecej jak 64 graczy na raz chyba.

battleground Alterac 40vs40

stolica frakcji (horda lub przymierze) 200? 300? moze wiecej osob

 

P.S. to nie topik o wyzszosci swiat bozego narodzenia nad wielkanocnymi - dla innych tibia wymiata, jeszcze inni dadza sie zabic za l2. i neverwinter to raczej nie mmorpg :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...