Skocz do zawartości
Matthew

World of Warcraft-główny topic.

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem na wielu forach takie zbiorcze topici o najlepszych, najpopularniejszych, najbardziej znanych grach, rowniez o WoW-ie, wiec pomyslalem, ze u nas tez by sie cos takiego przydalo(szczegolnie, ze jest takowy topic o GTA:SA;)).

 

Jak Wam sie podoba WoW? Moze jakies wrazenia? Moze macie jakies problemy? Albo po prostu chcecie pochwalic sie swoja postacia i jej levelem;)?

Tudziez znacie jakies interesujace i warte odwiedzenia, acz trudno dostepne lub ukryte miejsca w swiecie gry?

Ciekawym pomyslem mogloby byc tez zalozenie wspolnej gildii PCLabowiczow grajacych w WoW-a.

 

Jesli powyzsze zagadnienia Cie dotycza, nie wachaj sie i napisz tu!

 

Z ciekawszych linkow dot. WoW-a: (jesli znasz jakies inne to napisz w poscie, a ja dopisze tutaj)

 

Oficjalna strona WoW-a

Nieoficjalna, anglojezyczna strona WoW-a-posiada ciekawy download(mody itp.)

Kolejna ciekawa, nieofcjalna strona

Strona z informacjami m.in. nt. questow

CDProjekt-serwis tematyczny o WoW-ie.

Edytowane przez Matthew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie gralem bo mi szkoda kasy na nia :P, narazie musze uzbierac na nowy komputer a pozniej zajme sie kupowaniem gier :] ; ale gra z recenzji wydaje sie bardzo fajna :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu sie nie ma co levelem popisywac bo 60 to max :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu sie nie ma co levelem popisywac bo 60 to max :E

LoL, gratulacje za znajomosc gry. Poza tym myslalem, ze z pierwszego postu wynika, ze chodzi mi o jakies powazne uwagi i wypowiedzi :kwasny: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam kilka pytan:

1.Gdzie najtaniej dostane WoW-a (oprocz allegro) ?

2.Czytalem gdzies, ze aboamet placi sie karta kredytowa a czy moge go placic rowniez karta z Inteligo ?

3.Ile wynosi abonament miesieczny?

4.Czy abonament musze placic caly czas ? (chodzi o to, ze np.zaplacilem za pazdziernik a na grudzien nie mam juz kasy, to moge nie placic ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 lvl to max na oryginalnych serwach, a na tych 'lewych' nie ma ograniczen :E

mój qmpel ma 160 lvl

 

a ja gram bez abonamentu :E nie chwaląc się

Edytowane przez izzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
60 lvl to max na oryginalnych serwach, a na tych 'lewych' nie ma ograniczen :E

mój qmpel ma 160 lvl

 

a ja gram bez abonamentu :E nie chwaląc się

Nie, juz mozna pojsc wyzej. Najnowszy patch umozliwia. To sie lepiej nie chwal :kwasny: .

 

^goku^:

Odp. na wszystkie Twoje pytania sa w linkach ktore pdoalem. Ale prosze:

1. Na allegro xD(ok. 169zl). Tani jest jeszcze w sklepie internetowym z grami, takim na w bodajze ale zapomnialem(179zl). Byl tu gdzies taki topic o sklepach.

2. Tego nie wiem, ale najlepiej chyba kupic karte pre-paid. Ale jesli ta Inteligo to k. kredytowa to napewno xD.

3. Miesieczny to 12.99 euro :E . Karta pre-paid na 2 miesiace gry kosztuje ~110zl.

Jesli kupisz oryginal 40 dni gry masz darmowe.

4. Po pazdzierniku jest listopad xD. Nie, mozesz nawet roczna przerwe se zrobic, a postac i wszystkie dane masz zachowane.

Jak mowilem, wszystko jest w linkach xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie dowiedzialem, ze w rocznice wyjscia WoW-a(listopad) ma sie pojawic oficjalny dodatek(nie patch jak Battlegrounds, tylko cos wiekszego;)). Ciekawy jestem co tez Blizzard wymysli nowego :hmm: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super wciągająca, grałem w betę, ale gra za droga i abonament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pograł ale mam pirata i potrzebuje klucza :(

Już chciałem zamawiać karty pre-paid ale przy robieniu konta to zobaczyłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy mozna przetestowac sobie ta gierke przed jej kupnem? jest np jakis okres testowy czy cos takiego? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy mozna przetestowac sobie ta gierke przed jej kupnem? jest np jakis okres testowy czy cos takiego? :P

 

Nie chyba że masz pirata i kod :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co ci kod? Na emulowanych servach możesz bez niego grać ;P.

 

:thumbdown: Prywatne serwery sa do dupy ja chce zobaczyć jak jest na globalu a jak mi się spodoba to będę tam grał :thumbdown: Tu nie ma mowy o prywatach :thumbdown:

Grałem na prywatnym serwerze i jestem ostro zawiedziony :thumbdown: prawię nic nie działa a jak się kogoś spotka to cud :thumbdown:

Edytowane przez aaress

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest super wciągająca, grałem w betę, ale gra za droga i abonament.

Wiesz, na gre bym dal nawet 300zl, ale jesliby nie bylo abonamentu. Albo jakies ~100zlz a gre + abonament tak jak teraz, 12,99 Euro, ale za conajmniej 2 miesiace, a nie jeden :kwasny: .

 

Zna ktos CD-Keya do WoW ?

Piratom mowimy NIE! xD

 

Ja bym pograł ale mam pirata i potrzebuje klucza  :(

Już chciałem zamawiać karty pre-paid ale przy robieniu konta to zobaczyłem :(

To kup se orginala, masz 40 dniowy okres probny za darmo, a przeciez na orginale na pirackich serwach tez sie da grac :D . Na allegro juz za 150zl nowke mozna dostac, a w sklepie wiz-cos tam za jakies 180zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁIKENDMAN

Gra wymiata warto zapłacić te 2 złote dziennie naprawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla napaleńców bez pieniędzy, tzn regularnego przypływu gotówki :E - Guild Wars (kupujesz raz, bez miesięcznego haraczu, grasz az do usr... śmierci ;) i o jeden dzien dłuzej :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla napaleńców bez pieniędzy, tzn regularnego przypływu gotówki  :E -  Guild Wars (kupujesz raz, bez miesięcznego haraczu, grasz az do usr... śmierci ;) i o jeden dzien dłuzej  :E )

Heh, tez racja, ale niestety porownac nie moge ;) . Marines Ty pamietasz jeszcze jak razem w klanie gralismy, PCL :Up_to_s: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh, tez racja, ale niestety porownac nie moge ;) . Marines Ty pamietasz jeszcze jak razem w klanie gralismy, PCL :Up_to_s: .

hehe :E pamiętam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre mozna bylo sciagnac przez jakis czas z glownej strony blizarda za darmo.A pozniej mozna sobie pograc na privacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh, tez racja, ale niestety porownac nie moge ;) . Marines Ty pamietasz jeszcze jak razem w klanie gralismy, PCL :Up_to_s: .

 

Guild Wars jest nudny :( Jestem na przy końcu pustyni ale nie chce mi się czekać rok na team :(

 

To kup se orginala, masz 40 dniowy okres probny za darmo, a przeciez na orginale na pirackich serwach tez sie da grac :D . Na allegro juz za 150zl nowke mozna dostac, a w sklepie wiz-cos tam za jakies 180zl.

 

Właśnie nie ma sensu kupować oryginała i płacic 150zł+pre-paid 115zł jak mam pirata i brakuje mi tylko kodu :(

Gdybym miał kod zapłacił bym tylko 115zł za 3 miesiące grania a tak zapłace około 265zł.

Edytowane przez aaress

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos chcial pograc w troche lepszym towarzystwie

a nie z rozszalalymi dzieciakami

(to jest oprocz infantylnej grafiki_ale to rzecz gustu_glowny problem WoWa)

to polecam serwery Roleplaying gdzie gra sie troche trudniej, ale bez gowniazeri

ewentualnie EQ2 ktory ma duzo wieksze wymagania komputerowe i intelektualne

Edytowane przez am

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gre mozna bylo sciagnac przez jakis czas z glownej strony blizarda za darmo.A pozniej mozna sobie pograc na privacie

No lol, chyba Ci sie cos popierdzielilo. WoW-a za darmo od BLIZZARDA?! Mission Impossible.

 

Guild Wars jest nudny :( Jestem na przy końcu pustyni ale nie chce mi się czekać rok na team :(

Właśnie nie ma sensu kupować oryginała i płacic 150zł+pre-paid 115zł jak mam pirata i brakuje mi tylko kodu  :(

Gdybym miał kod zapłacił bym tylko 115zł za 3 miesiące grania a tak zapłace około 265zł.

 

I jeszcze do tego braknie mi na Battlefield 2 który jest najlepszy i mam zamiar kupić :(

EE jaki kod? I za co te 115zl? Za gre na orginalnych serwach na piracie? xD. I nie za 3 tylko za 2. ET jest 5x lepsze od Battlefielda i tyle.

 

jakby ktos chcial pograc w troche lepszym towarzystwie

a nie z rozszalalymi dzieciakami

(to jest oprocz infantylnej grafiki_ale to rzecz gustu_glowny problem WoWa)

to polecam serwery Roleplaying gdzie gra sie troche trudniej, ale bez gowniazeri

ewentualnie EQ2 ktory ma duzo wieksze wymagania komputerowe i intelektualne

EE, ale ta grafika jest charakterystyczna dla Blizzarda :Up_to_s: . W3 ma podobna. Zreszta tylko dlatego gra chodzi na takich slabych kompach jak moj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Akurat nie podkręcam za bardzo podzespołów więc dzięki za podrzucenie tańszej wersji. Pomyślę i wybiorę co mi podpasuje.  Dzięki wam. 
    • Największa różnica w wydajności jest między 4070, a 4070 Super i tu najbardziej opłaca się dopłacić. Miedzy 4070 Super, a 4070Ti różnica jest znacznie mniejsza i dołożyć trzeba kolejne kilkaset zł. To samo między 4070Ti, a 4070Ti Super. Największe różnice są w rozdzielczości 4K gdzie dodatkowy vram w 4070Ti Super pozwala mu na lepsze osiągi względem 4070Ti.  Jak zapatrujesz się na mocniejsze karty to radziłbym od razu myśleć o zasilaczu. Teoretycznie zasilacz 550W powinien wystarczyć jednak CPU u Ciebie ma 150W poboru w trybie turbo, RTX 4070Ti obciążona w grach średnio ciągnie ponad 260 W, jednak w pikach (karta nie ma liniowego poboru prądu) potrafi przekroczyć 400W. Do tego dochodzą wszelkie peryferia z płytą i może się zdarzyć że chwilowy pobór znacznie przekroczy możliwości zasilacza. W przypadku 4070Ti Super i 7900XT wartości są jeszcze większe. Problem może nigdy nie wystąpić ale sam musisz zdecydować czy "chuchać na zimne" i dla pewności od razu brać mocniejszy zasilacz. Przy RTX 4070/Super pobór (i piki poboru) jest sporo mniejszy więc przy obecnym zasilaczu nie powinno być żadnych problemów. Śmiem twierdzić że się nie mylę. Po pierwsze to odnosiłem się do wydajności kart które mieszczą się w kwocie jaką początkowo Autor zasugerował czyli do ok. 3000 zł. Tu nie ma RX 7900XT, a jest 7800XT i 7900 GRE. Obie te karty z włączonym RT wypadają słabiej od RTX 4070, a lepiej tylko w standardowym rasterze. Dokładnie taka sama sytuacja jest w przypadku droższych kart czyli 4070Ti/Super vs 7900XT. W rasterze górą jest Radeon, w RT RTX-y. Nie znam żadnego solidnego portalu robiącego testy kart na którym 7900XT maiłby przewagę nad 4070Ti/Super w Hogwart Legacy przy włączonych wszystkich opcjach RT.
    • Jak Ksiądz robił grube wałki to nie ma taryfy ulgowej , do celi z  ''długim Józkiem'' i sprawa załatwiona .
    • Modowanie - nie ma większego frajerstwa niż pracowanie za darmo żeby naprawić grę, bo korporacji która za nią wzięła pieniądze się nie chciało
    • Strona Voice of Europe już usunięta. https://voice-of-europe.eu/ https://www.voiceofeurope.com       Ksiądz "Salceson" idzie pierdzieć w pasiaki:    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...