Skocz do zawartości
Matthew

World of Warcraft-główny topic.

Rekomendowane odpowiedzi

yeah jutro zmiana patcha na nowszy 2.4

 

szykujcie zbieraniny badge ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera stęskniłem się za Azeroth. Coś mnie kusi żeby odnowić subskrypcję i w końcu dingnąć tą 70kę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yeah jutro zmiana patcha na nowszy 2.4

 

szykujcie zbieraniny badge ;p

Super ! :) musze sie wybrac do tej nowe instancji 5 osobowej :thumbup: ten patch jest imba !

 

(honor sie restartuje ?)

Edytowane przez Meuron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super ! :) musze sie wybrac do tej nowe instancji 5 osobowej :thumbup: ten patch jest imba !

 

(honor sie restartuje ?)

 

nie resetuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszoc serverow juz stoi :thumbup: a spienbreaker przelozony na 15:00 omg :mad2:

Edytowane przez Meuron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiekszoc serverow juz stoi :thumbup: a spienbreaker przelozony na 15:00 omg :mad2:

buehehe prawie jak Sylvanas, za starych dobrych czasów :)

Wszystkie chodziły tylko nie ten...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja w pracy więc zagram dopiero jutro...

 

Szkoda że tak wcześnie ten patch wyszedł bo właśnie zaczynałem zbierać epixy dla maga a teraz będę musiał tankiem farmić badge :/

 

Choć z drugiej strony też się cisze zawsze to nowe inst i sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde a ja w pracy więc zagram dopiero jutro...

 

Szkoda że tak wcześnie ten patch wyszedł bo właśnie zaczynałem zbierać epixy dla maga a teraz będę musiał tankiem farmić badge :/

 

Choć z drugiej strony też się cisze zawsze to nowe inst i sprzęt

 

wlasnie ja tez mam podobny taki problem jak ty

 

mam locka i palka tanka i nie wiem który wybrac aby farmowac geara (z kasa nie problemu bo juz wyfarmione mam 20k g z trzech postaci)

 

 

p.s. te ceny primal vortex juz ostro poszły w gore i dzieki z niej sprzedałem 10x po 500g ;p ale niestety 10x 15 badge to prawie 150badge poszlo ;p a primal nether juz mozna u nas kupic za 15g :thumbup:

Edytowane przez Dominik18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja farmię heroic MrT na robes z Kaela. :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja farmię heroic MrT na robes z Kaela. :S

a ja buty farmie :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja buty farmie :cool:

A ja już mam 3 run. :cool:

 

Teraz tylko trinket i może mount / minipet. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja już mam 3 run. :cool:

 

Teraz tylko trinket i może mount / minipet. :P

no ten bialy strus ladny :thumbup: 2 boss mnie wkurza w heroicu jest calkiem dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ten bialy strus ladny :thumbup: 2 boss mnie wkurza w heroicu jest calkiem dobry.

2nd boss jest pain in my ass. Więcej tam szczęścia niż skilla. Osobiście polecam taktykę z warlockiem i hunterem. Na pierwsze 2 wavy addów puścić pety, dać im umrzeć, 3rd wave bierze warlock i ssie zycie (calkiem ladnie leczy po 800+ potem mnie), 4th wave mag (oczywiste jest że mag jest tam wymagany na całą insttancje) i Ice Block, 5th nie ma znaczenia ale najlepiej jak wezmie ten kto ma najwięcej hp. Po kilku wipach sie udaję.

Edytowane przez kamigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest taka sama taktyka jak curatora z kara tylko trzeba miec wiecej szczescia i szybkosci grania... tylko ja nie mam szczescia bo juz trzeci dungeon znowu cos nie powiodło (przeszedłem kilka razy taki bossik ale pozniej tam gdzie wiecej mobow to juz gorzej)... :mad2: ciagle dc tank i czesto trafiam na cienkiego grp (cienki tank, healer) no coz takie zycie :mad2: takze na kara powinni przywrocic key bo coraz wiecej przychodzi noobkow (zielony gear, gapia jak oni robia etc) :mad2:

 

test na preq kara to ważna podstawa na umiejętnosci skilla i ulepszenie geara a oni tzn blizz zepsuli zabawe :mad2: to samo powinni wprowadzic jakis preq na mgt bo duzo ludzi przychodzi i nie potrafi dokonczyc :mad2:

 

takze zobaczylem co oni w 2.4 zrobili z encounterem Magtheridona... jedna grupa moze wciskac cube :mad: gg blizz

Edytowane przez Dominik18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eszz to jest najgorsze jak znajdziesz sobie ekipe na instancje, niby wszystko fajnie do spotkania z bossem lub jakiejś zadymy, gdzie dużo się dzieje, to już nie daja sobie rady, giną, ty się denerwujesz, i tak w kółko, potem sobie myślisz, że straciłeś z tymi pacanmi kilka godzin i nic nie zyskałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I od tego są właśnie gildie, tudzież ludzie z friends listy. To ja już nie wiem, czy wy mówicie o zwykłym instance, czy o heroicu. Bo jeśli idziecie do heroica w całkowitym pugu, z ludźmy z zielonym (huh?) gearem, czy jakieś tam inne zawiłości, to nie wiem :) I oczywiście zawsze wina tanka/healera, powiedział dpsowiec, który ma za zadanie ładować. Pamiętam jak w Mechanarze heroicu był takie mobek, na pierwszych schodach (takie curatoro-podobne) mechaniczne cuś, które przy criticalu, zadawało jakies 7,5k na full epic tanka, a co ja biedny miałem zrobić, jak takie 2 szybkie pod rząd wchodziły -.-

Pomyśl ile razy zovernukowałeś i jak trudna jest Twoja rola, a jak tanka/healera.

 

Pozatym, jeśli widzisz, że jakiś członek grupy zamula, dcuje, lub po prostu źle gra to przepraszasz i mówisz, że nie masz zamiaru tracić czasu i wychodzisz, po co się męczyć 'z tymi pacanmi kilka godzin'? :)

 

Mówię wam, z ludźmi których znasz jest łatwiej, fajniej, szybciej i efektywniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówię wam, z ludźmi których znasz jest łatwiej, fajniej, szybciej i efektywniej.

No ale nie zawsze są oni Online i mają czas i ochotę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I od tego są właśnie gildie, tudzież ludzie z friends listy. To ja już nie wiem, czy wy mówicie o zwykłym instance, czy o heroicu. Bo jeśli idziecie do heroica w całkowitym pugu, z ludźmy z zielonym (huh?) gearem, czy jakieś tam inne zawiłości, to nie wiem :) I oczywiście zawsze wina tanka/healera, powiedział dpsowiec, który ma za zadanie ładować. Pamiętam jak w Mechanarze heroicu był takie mobek, na pierwszych schodach (takie curatoro-podobne) mechaniczne cuś, które przy criticalu, zadawało jakies 7,5k na full epic tanka, a co ja biedny miałem zrobić, jak takie 2 szybkie pod rząd wchodziły -.-

Pomyśl ile razy zovernukowałeś i jak trudna jest Twoja rola, a jak tanka/healera.

 

Pozatym, jeśli widzisz, że jakiś członek grupy zamula, dcuje, lub po prostu źle gra to przepraszasz i mówisz, że nie masz zamiaru tracić czasu i wychodzisz, po co się męczyć 'z tymi pacanmi kilka godzin'? :)

 

Mówię wam, z ludźmi których znasz jest łatwiej, fajniej, szybciej i efektywniej.

No właśnie, gdzie macie gildie?

A co do gearu do MrT to spotykam ludzi którzy mają T5 a są totalnymi lamami. Z gildią zawsze jest lepiej. Co nie zmienia faktu że instancja jest raczej dużo trudniejsza od wszystkich poprzednich heroiców.

 

Poza tym, ostatnio znalezliśmy głupi bug. Wróciliśmy do instancji po ok. 8 godz., trash się zrespawnował, niby wszystko OK, ale drzwi za bossem pierwszym i pewnie drugim też były zamknięte. Domyślam się że otwierają się po śmierci bossa, ale też spawnują się razem z trashem, a bossów już nie ma. Dobrze, że GM pomógł i naprawił. Lub też patrol spawnujący się w nieskończoność przy drugim bossie, założe się że to też bug.

Edytowane przez kamigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh... jak zwykle mimo ze maintance się skończył to mój server jest off :E

Edytowane przez Mustar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eh... jak zwykle mimo ze maintance się skończył to mój server jest off :E

heeh moj tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy nic innego do roboty nie macie o 11 w środę? : >

Nołlajferzy xD

Pamiętam jak maintance miał polegać na server shutdownie na godzinkę gdzieś w środku nocy i jedzie dalej. Działało tak chyba z miesiąc, a teraz widzę, że stare zasady powracają, hehe.

 

Taki spóźniony primaaprilisowy żarcik.

 

#kamigo - jak można siedzieć w instancji 8 godzin? Przecież na raidach się nie da więcej niż 5 przesiedzieć o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#kamigo - jak można siedzieć w instancji 8 godzin? Przecież na raidach się nie da więcej niż 5 przesiedzieć o.O

Nie, po prostu wrócilismy po kilku godzinkach potem, bo był jakiśtam raid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kogo obchodzą takie smutne bugi privów. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...